Reagujte bez životopisu

Senior Fullstack Web Vývojar/ka, ReactJS, Java (kontrakt)

21 Loopings GmbH

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 30 EUR/hod.Ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš rastúci team hľadáme skúsených vývojárov na vývoj webu pre nemeckú automobilku BMW / MINI.

Náplňou práce je vývoj pre viaceré webové aplikácie. Vývoj na základe popisu v Jira/Figma/Postman/Swagger, spolupráca pri analýze požiadaviek, fixovanie bugov, code reviews, testovanie.

Pracujeme na viacerých projektoch ktoré sú časťou webu autmobilky. Niektoré projekty sú staršie zato už úspešne rozbehnuté, iné len teraz začíname.

Technológie a procesy ktoré pri práci používame:
- TypeScript
- Java
- ReactJS
- HTML, CSS
- NestJS
- Spring Boot
- Adobe Experience Manager
- REST APIs, JSON
- git, bitbucket
- code reviews
- unit tests
- CI/CD
- microservices, AWS
- Akamai CDN
- Agile, Scrum
- Jira, Confluence
- Slack, MS Teams
- Mac OS

Skúsenosti s vývojom web aplikácií v React/TypeScript, Spring, NestJS a Adobe experience manager sú vítané.

Pozícia je určená pre skúseného vývojára.
Komunikácia v teame je v angličtine. Asi polovica teamu je zo Slovenska.

- záujem o dlhodobú spoluprácu
- zahraničný team z celej Európy
- 100% home office
- jednoduchá firemná štruktúra
- team building stretnutia

Jednoduchy proces naboru, jeden hodinovy pohovor, iba s programatormi, rozhodnutie na druhy den.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- komunikatívnosť
- samostatné a tvorivé myslenie
- iniciatíva

Ideálny uchádzač do nášho tímu prináša nielen skúsenosti s programovaním, ale má aj záujem o produkt na ktorom pracuje, dobré komunikačné schopnosti, je kreatívny a uplatňuje svoje skúsenosti nielen na spracovanie úloh ktoré dostane, ale aj na vylepšenie produktu a práce celého tímu.

Firma programátorov s pôsobiskom v Mníchove, vyvíjajúca software pre veľké firmy.
ID: 4436802  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 30 EUR/hod.