Reagujte bez životopisu

Delivery Manager - 2 500 EUR/mesiac

21 Consult Group s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 2 500 EUR/mesiac- Ročný bonus - Zvýšenie bonusu až do výšky 3 500 EUR do konca roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v oblasti same day delivery obsadzujeme pozíciu Delivery Manager pre slovenský trh. Klient má veľké rozvojové plány v rámci Slovenska, a preto hľadá lídra, ktorý bude zodpovedný za vedenie celého trhu. Tvojou náplňou práce bude riadiť tímy kuriérov a postupne pod sebou budovať tím prevádzkových/operačných manažérov, ktorých budeš viesť. Cieľom je do konca roka pôsobiť v desiatich slovenských mestách, kde budú kuriéri zabezpečovať rozvoz pre klientov z rôznych segmentov (potraviny, balíky, krabičkové diéty...) a pre potravinové platformy (Bolt, Wolt) autami, elektrobicyklami, kolobežkami a podobne. Ak sa Ti podarí splniť všetky plány do konca roka, Tvoja mesačná odmena sa zvýši až o 50 %!

- Nástupný plat 2 000 EUR + 500 EUR variabilná odmena.
- Ročný bonus
- Zvýšenie bonusu až do výšky 3 500 EUR do konca roka
- Flexibilný pracovný čas
- Služobné auto aj na súkromné účely
- 25 dní platenej dovolenky
- Príležitosť uplatniť svoje nápady v praxi
- Firemný notebook
- Firemný telefón
- Nástup ihneď alebo podľa vašich možností
- Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poštové služby a služby kuriérov

Same day delivery

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s rozvozom jedla
- Analytické schopnosti
- Zmysel pre detail
- Stredne pokročilá znalosť angličtiny
- Výborné organizačné schopnosti
- Odolnosť voči stresu

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá prijíma pracovníkov na radové, odborné aj manažérske pozície. Zabezpečujeme nielen kompletné riadenie náborového procesu, ale predovšetkým sa plne sústredíme na individuálne požiadavky našich klientov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4569545  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac