Reagujte bez životopisu

Prenajmi si od nás auto a zarábaj ako kuriér!

21 Consult Group s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si aktívnu prácu, pri ktorej by si nesedel/nesedela celý deň za stolom? Oveľa radšej by si mal/mala rôznorodú prácu, pri ktorej budeš sedieť za volantom? A chýba ti auto? Tak to u nás nie je problém!

Momentálne ponúkame na prenájom autá na pracovné účely. Auto si u nás môžu požičať kuriéri, taxikári, v skratke ktokoľvek.
Najväčšou výhodou je to, že u nás zaplatíš len za denný prenájom. Žiadnu províziu z tvojej práce nebudeme chcieť! Nebudeme chcieť ani poplatky za poistenie, servis, pneumatiky, prosto nič. Tak si požičaj naše nové auto už od 20€/deň a nenič si vlastní. Radi ti tiež sprostredkujeme prácu v spoločnostiach Bolt Food, Bolt Taxi, Foodpanda...

- Pravidelný servis, poistenie a pneumatiky už súčasťou nájmu
- Dacia Sandero na LPG
- Neobmedzený počet najazdených km
- Auto pre pracovné aj súkromné učely
- Sprostredkovanie spolupráce v spoločnostiach Bolt Food, Bolt Taxi a Foodpanda

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Doprava a logistika.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá prijíma pracovníkov na radové, odborné aj manažérske pozície. Zabezpečujeme nielen kompletné riadenie náborového procesu, ale predovšetkým sa plne sústredíme na individuálne požiadavky našich klientov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4540310  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac