Reagujte bez životopisu

Sieť moderných bistier hľadá regionalného manažéra! Až 2200€/mesiac!

21 Consult Group s.r.o.

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si samostatný, energický a dbáš na to, aby si akékoľvek veci vždy dotiahol do konca? Potrebuješ mať vo všetkom poriadok a prehľad? Máš skúsenosťi na manažérskej pozícii v reštauračnej oblasti? Tak to možno budeš naším budúcim regionalným manažérom!

Momentálne hľadáme regionalného manažéra do našich moderných bistier. Tvojou náplňou práce by bolo zaistiť hladký chod bister a všetky úkony, ktoré s tým súvisia tak, aby zákazníci aj zamestnanci boli spokojní. Oceníme, keď budeš mať akékoľvek nápady a inovácie, aby bistro len prosperovalo a teba práca bavila.

Ponúkame ti stabilnú prácu, spoluprácu na IČO a mesačný zárobok až 2200€. Tvoja pracovná doba by bola od pondelka do piatku a raz za mesiac aj cez víkend.

Tešíme sa na tvoju odpoveď, ku ktorej, prosím, pridaj svoj životopis.

Benefity, ktoré ponúkame:

- Stabilná práca - neprepúšťali sme žiadnych zamestnancov kvôli koronakríze
- Príspevok na cestovanie
- Kurzy na ďalšie pozície sú hradené zamestnávateľom (interné a externé školenia)
- Mzda na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
- Zľava na 1x jedlo vo výške 100 % počas smeny
- Zamestnanecká karta so zľavou 25% v našich ďalších značkách
- Každý rok darček k narodeninám
- Prijemný kolektív a priateľské pracovné prostredie
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa o teba postará aj počas pandémie

Akékoľvek ďalšie otázky radi zodpovieme pri pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Banh-mi-ba predstavuje jedinečný koncept fast casual reštaurácie založenej na autentickej vietnamskej kuchyni. Zákazníkom ponúkame čerstvé jedlá pripravené z vysoko kvalitných surovín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Mierne pokročilú úroveň AJ
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Príjemné a profesionálne jednanie
- Chuť učiť sa nové veci
- Flexibilita

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá prijíma pracovníkov na radové, odborné aj manažérske pozície. Zabezpečujeme nielen kompletné riadenie náborového procesu, ale predovšetkým sa plne sústredíme na individuálne požiadavky našich klientov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4505984  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac