Reagujte bez životopisu

Kuriér - výplata každý týždeň + náborový bonus 200 EUR!

21 Consult Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať fajn prácu, ktorá ťa bude baviť a rýchlo ti utečie? Prácu, kde nemusíš čakať na výplatu celý mesiac? Máš IČO a vlastný dopravný prostriedok? Tak poď jazdiť s nami. Práve hľadáme parťákov do nášho tímu kuriérov v Košiciach.

Tvojou náplňou práce bude doručovať ľuďom objednávky z najrôznejších reštaurácií v ... Dostaneš zaplatené za každú doručenú objednávku, takže je len na tebe, koľko ich za smenu stihneš doručiť. Ale neboj, garantujeme ti minimálnu hodinovú sadzbu! Smeny si môžeš voliť podľa seba v aplikácii vždy týždeň dopredu. Navyše ti dáme BONUS 200 EUR za doručenie prvých 100 objednávok a výplatu si môžeš vyberať KAŽDÝ TÝŽDEŇ v aplikácii. Tešíme sa na teba!

- Výplata kľudne každý týždeň
- Odmena 50 EUR za rozvezenie prvých 10 objednávok + 150 EUR za rozvezenie 100 objednávok
- Odmena za objednávku 3€
- Hodinová garancia 4,5€/hod
- Sprepitné
- Flexibilné plánovanie smien v aplikácii
- Žiadny minimálny počet smien – vhodné aj ako privyrobenie si, či brigáda na štúdium
- Spolupráca na IČO
- Vytvorenie faktúry
- Zaškolenie
- Firemnú uniformu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poštové služby a služby kuriérov

Spoločnosť zaoberajúca sa rozvozom jedla na celom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vodičský preukaz sk. B
- Potravinársky preukaz
- Živnostenský list
- Chytrý telefón

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá prijíma pracovníkov na radové, odborné aj manažérske pozície. Zabezpečujeme nielen kompletné riadenie náborového procesu, ale predovšetkým sa plne sústredíme na individuálne požiadavky našich klientov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4483396  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac