Reagujte bez životopisu

Kuriér - výplata kľudne každý deň!

21 Consult Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád vôňu jedla a šoférovanie? Tak to hľadáme práve Teba!
Pridaj sa k nám do týmu a rob to, čo máš rád.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá rozvozom jedál z rôznych reštaurácií. Jazdiť môžeš buď vlastným autom alebo ti auto poskytneme vrátane karty na tankovanie. Smeny si vyberáš priamo v aplikácii podľa tvojich časových možností – záleží to iba na tebe, koľko času nám budeš chcieť venovať! A pokiaľ ti nevyhovuje výplata raz mesačne, u nás ju môžeš mať kľudne každý deň!

- Vyplácanie mzdy kľudne každý deň pomocou aplikácie
- Sprepitné
- Služobné auto vrátane tankovacej karty
- Flexibilné plánovanie smien v aplikácii
- Žiadny minimálny počet smien – vhodné aj ako privyrobenie si popri štúdiu či brigáda
- Plný či skrátený úväzok formou IČO
- Výpomoc s faktúrou
- Sprostredkovanie daňového priznania
- Zaškolenie
- Firemná uniforma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poštové služby a služby kuriérov

Spoločnosť zaoberajúca sa rozvozom jedla na celom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vodičský preukaz sk. B
- Potravinársky preukaz
- Živnostenský list
- Nutnosť odpracovať minimálne 1 víkend v kalendárnom mesiaci
- Schopnosť ovládať chytrý telefón

Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá prijíma pracovníkov na radové, odborné aj manažérske pozície. Zabezpečujeme nielen kompletné riadenie náborového procesu, ale predovšetkým sa plne sústredíme na individuálne požiadavky našich klientov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4469469  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac