Reagujte bez životopisu

Poď s nami otvoriť novú prevádzku Banh-mi-ba v Bratislavě ! Hľadáme vedúciho prevadzky!

21 Consult Group s.r.o.

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie zmeny a zamestancov
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov
- Práca na pokladni a v kuchyni
- Zaistenie spokojnosti hostí a kvality produktov

Benefity, ktoré ponúkame:

- Stabilná práca - neprepúšťali sme žiadnych zamestnancov kvôli koronakríze
- Flexibilný pracovný čas – smeny podľa Tvojich požiadaviek
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu
- Kurzy na ďalšie pozície sú hradené zamestnávateľom (interné a externé školenia)
- Mzda na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
- Zľava na 1x jedlo vo výške 100 % počas smeny
- Zamestnanecká karta so zľavou 25% v našich ďalších značkách Regal burger, Poke.
- Každý rok darček k narodeninám
- Súťaž o zamestnanca mesiaca – víťaz dostane finančnú odmenu
- Denné a mesačné súťaže pri pokladni a kuchyni o ďalšie odmeny a ceny
- Prijemný kolektív a priateľské pracovné prostredie
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa o teba postará aj počas pandémie

Akékoľvek ďalšie otázky radi zodpovieme pri pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Banh-mi-ba predstavuje jedinečný koncept fast casual reštaurácie založenej na autentickej vietnamskej kuchyni. Zákazníkom ponúkame čerstvé jedlá pripravené z vysoko kvalitných surovín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Mierne pokročilú úroveň AJ
- Zodpovednosť
- Pozitívne myslenie
- Zameranie na zákazníka
- Chuť učiť sa nové veci
- Flexibilita

HR společnost

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4435401  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac