Hľadáme posily do interiérového štúdia v Prešove - Asistentka/Asistent

2 v 1, s. r. o.

Miesto práce
Masarykova, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov na predajni, poradenstvo, fakturácia, objednávky, výdaj - príjem tovaru na sklad, email , plánovanie montáži a pod.

Telefón, koncoročné odmeny, v prípade potreby firemné vozidlo a ďalšie

Hľadáme šikovnú, usmiatu asistentku(ta) do interiérového štúdia zaoberajúceho sa predajom, poradenstvom a montážou dverí, podláh, príslušenstva a pod., Zvládnuť komunikáciu so zákazníkmi, dodávateľmi, montážnikmi a v prípade potreby aj úradmi. Slušne, kamarátsky a s úsmevom na perách, či klávesnici. Popritom vybaví telefonáty, prichystá objednávku, doobjedná sklad a zavolá zákazníkovi, že tovar je pripravený na predajni. Jednoduché administratívne záležitosti: fakturácia, odoslanie objednávky, dodací list, reklamácie.
Asistent bude mať na starosti aj sklad. Okrem dokonalého prehľadu v sklade by mal zvládnuť zdvihnúť aj ťažšie veci ako dvere a balík podlahy, mal by byť aj technicky zdatný tzn. zamerať stavebný otvor či vyrátať m2 podlahy alebo zamerať žalúzie a pod. Taktiež by mal byť nápomocný pri výmene kľučky alebo byť nápomocný na predajni podľa potreby.

Ak ešte dokážeš vylepšovať a aktualizovať informácie o produktoch na e-shope a predajni, či priniesť do firmy nové nápady a vylepšenia, pomáhať kolegom a zákazníkom, tak vám budeme každý deň variť kávu a nosiť dobrú čokoládu :).

V skratke požadujeme:

- komunikatívnosť
- priateľskú povahu a úsmev
- proaktívny prístup
- samostatnosť
- spoľahlivosť a aktívny záujem alebo pozitívny vzťah k technickým záležitostiam, keďže ide o predaj dverí, zárubní, podláh a nábytku + chuť učiť sa novým veciam a zlepšovať sa.

Ponúkame:

- prácu na plný úväzok
- absolútnu podporu v pracovných aktivitách a vlastnom napredovaní
- príjemné prostredie
- dobrú dostupnosť
- priateľských kolegov, ktorých práca baví a navzájom si pomáhajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická zdatnosť, keďže ide o predaj výrobkov, ktoré je potrebné zameriavať, mať prehľad o normách stavebných otvorov a pod. (zaškolíme), samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie ku klientom, zodpovedný prístup k práci.

Zaoberáme sa online a offline predajom kvalitných a praxou overených produktov v oblasti interiéru a exteriéru už od roku 2009. Naše skúsenosti, vášeň pre dokonalosť a neustála snaha o zlepšenie tvorí to, čo robí spoločnosť 2v1 tak výnimočnou. Preto do nášho kolektívu prijmeme ďalšieho člena, ktorý bude nielen kolegom, ale aj kamarátom, kde sa k nemu bude pristupovať ľudsky a s rešpektom k jeho kvalitám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

2v1,s.r.o
Exnárova 42
080 01 Prešov
ID: 3342587   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + odmeny