Stabilná práca - telefonický pracovník

2 GO s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
870 EUR/mesiac+ odmeny (priemerná hodinová mzda je cca 8,5 € - záleží od projektu a šikovnosti) Možnosť zárobku aj viac ako 1 800 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonický kontakt so zákazníkmi
PRÍJIMANIE telefonických hovorov a riešenie požiadaviek zákazníkov a poskytovať im potrebné informácie.
AKTÍVNE VOLANIE zákazníkom našich partnerov s ponukou nových produktov a služieb (žiadne náhodné generované čísla)
Plánovanie stretnutí obchodným zástupcom

- Dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
- Istota fixnej mzdy a neobmedzené provízie z uzavretých objednávok
- Odmena za odporučenie nových kolegov
- Neformálny dress code - oblečte sa tak, aby Vám bolo pohodlne
- Klimatizované administratívne priestory
- Práca v Starom meste Bratislava
- Výhodná dostupnosť (vlak, autobus)
- Zamestnanecké zľavy na produkty našich partnerov
- Metro karta
- Multisport karta
- Zabezpečený pitný režim (káva/čaj)
- Po zapracovaní možná práca z domu (Zapracovanie sa vykonáva v BA cca 2 mesiace - záleží podľa šikovnosti)
- Motivujúce ohodnotenie za dosahujúce výsledky
- Flexibilný pracovný čas
- Priateľské prostredie
- Práca na dohodu o vykonaní práce, študentskú dohodu alebo živnosť

Informácie o výberovom konaní

Viac informácii poskytneme na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plynulý a bezchybný rečový prejav.
Základná znalosť práce s počítačom.
Aktivita a chuť do práce.
Dôslednosť a zodpovednosť.

Stabilná, inovatívna telekomunikačná spoločnosť, kde na prvom mieste je klient, a preto flexibilne reaguje na jeho špecifické požiadavky. Špecializuje sa na komplexnú ponuku INBOUND / OUTBOUND služieb, pričom operátori sú skutoční profesionáli milujúci svoju prácu. Prieskum trhu, sťažnosť zákazníka či predaj produktu nepredstavuje pre nich žiaden problém. Práca sa vykonáva v Bratislave v Starom meste a v širšom centre Martina.
ID: 4360703  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac