Accountant

1to1 Administration s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda je dohodnutá na základe odborných skúseností a jazykových znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stat súčasťou skvelého tímu plného skúsených odborníkov, ktorí poskytujú prvotriedne služby svojim klientom?

Účtovníctvo a spracovanie miezd robíme inovatívnym a efektívnym spôsobom, ktorý posúva našu profesiu vpred. Používame moderné technológie, ktoré nás oslobodzujú od manuálnych a monotónnych činností. Používame vyťažovanie dát, digitalizáciu údajov, a tiež postupujeme k robotizácii.

Sme mladá spoločnosť, máme však dlhoročné skúsenosti s outsourcingom účtovníctva a miezd. Preto vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať v dynamickom prostredí inovatívnej spoločnosti vo vynikajúcej atmosfére.

Aktuálne hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Accountant, ktorý spĺňa nasledovné predpoklady:
- vyštudoval školu ekonomického zamerania
- má aspoň 3 roky skúseností s vedením účtovníctva
- ovláda programy Microsoft Office
- venuje pozornosť detailom
- je flexibilný z pohľadu rozmanitosti úloh a projektov
- ovláda anglický jazyk alebo je pripravený na ňom pracovať
- je tímovým hráčom

Náplň práce pozície Accountant:
- vedenie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou a internými štandardmi
- spracovanie a/alebo kontrola spracovávaného klientského účtovníctva
- inventarizácia a/alebo kontrola klientskej inventarizácie
- príprava mesačných účtovných závierok
- spracovanie DPH agendy
- spracovanie reportov pre klientov
- spolupráca pri príprave ročných účtovných závierok
- príprava podkladov pre daňové priznanie a audit
- príprava štatistických výkazov
- komunikácia s kontaktnou osobou klienta, auditormi a daňovými poradcami
- spolupráca na klientských projektoch

Našim zamestnancom poskytujeme možnosť profesionálneho rozvoja, kariérneho rastu a ďalších výhod.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Tešíme sa na Vašu reakciu.
Team 1to1

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- zameranie na detaily
- flexibilita z pohľadu úloh a projektov
- tímový duch

Spoločnosť 1to1 Administration s. r. o. poskytuje komplexné portfólio administratívnych služieb, ako spracovanie účtovnej agendy a reportingu, mzdovej a personálnej agendy, korporátno-administratívnych služieb, vedenie archívu, optimalizáciu interných procesov, a iné, podľa konkrétnych požiadaviek klienta.

Náš tím tvoria odborníci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti vo svojom obore. Ako je aj uvedené v názve našej firmy, osobný prístup ku klientom je naša priorita. Vo 1to1 máme úžasných ľudí a vzťahy.

Našou devízou sú moderné technológie, ktoré šetria klientske zdroje a poskytujú im priestor pre ich vlastný biznis. V tomto duchu predstavujeme klientom nové riešenia, ktoré dokážu zefektívniť ich každodenné procesy.

Naším cieľom je poskytovanie kvalitných administratívnych služieb, prostredníctvom moderných technológií za transparentné ceny.
ID: 4082516  Dátum zverejnenia: 28.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac