Hypotekárny špecialista / Realitný maklér

1st step, s.r.o.

Bajkalská 4867/4, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Prešov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1.500€, fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za klientskov, pro aktívny prístup k riešeniu klientových potrieb.
- Poradenstvo v oblasti financií - hypotekárne úvery, spotrebné úvery.
- Samostatné vedenie obchodných rokovaní, vyhľadávanie nových klientov.
- Realizácia predajných cieľov v oblasti sprostredkovania predaja bankových produktov
- Nepracujeme s hotovosťou

- flexibilný pracovný čas
- Možnosť profesionálneho a osobného rastu
- Ambiciózne úlohy umožňujúce vlastný profesionálny rozvoj
- Motivujúce platové ohodnotenie vrátane zaujimavých Quartálnych bonusov
- materiálové vybavenie (kancelária, telefón, internet, notebook)

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zasielajte nám Vaše žiadosti s profesijným životopisom v slovenskom jazyku e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu. Ďalej vás chceme požiadať o uvedenie miesta výkonu práce.
K žiadosti pridajte prosím aj Váš súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby uchovania v databáze 1stStep s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, cielavedomosť, zodpovednosť,
- aktívny prístup ku klientovi
- komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni

1st Step s.r.o., je dynamická a flexibilná spoločnosť spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti financií a realít.
Naše kolegovia dokážu flexibilne a rýchlo reagovať na zmeny trhu a využiť ich vždy v klientov prospech.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.
ID: 3055584  Dátum zverejnenia: 13.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1.500€, fix + variabilná zložka