Špecialista na koordináciu fotovoltických inštalácií

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Máš skúsenosti v oblasti logistiky a distribúcie ?

  • Máš dobré komunikačné a manažérské zručnosti ?
  • Vieš sa efektívne rozhodovať?
  • Si schopný organizovať a riadiť prácu ?

Ak si aspoň na tri tieto otázky odpovedal "ÁNO" neváhaj nám zaslať svoj životopis.
Sme spoločnosť 1plus1, ktorá je dynamicky sa rozvíjajúcou firmou. Máme 14 ročné skúsenosti v oblasti energetiky. Nakoľko štartujeme nové projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov energií, hľadáme k nám do tímu spoľahlivého človeka na pozíciu Špecialista logistiky/Koordinátor montážnych pracovníkov. Šancu u nás nájde každý, kto má výborné organizačné schopnosti a zodpovedný prístup k prideleným pracovným procesom.

Tvojou úlohou bude :

  • podrobné plánovanie logistického plánu,
  • koordinácia skupiny montážnych pracovníkov a technikov v oblasti fotovoltiky,
  • komunikácia so zverenou skupinou pracovníkov,
  • zabezpečenie efektívneho rozvrhnutia pracovného času pridelenej skupiny pracovníkov,
  • kontrola priebehu montáži fotovoltiky,
  • žiadosti na distribúciu a dotácie,
  • komunikácia s PDS a zákazníkmi,
  • pravidelné telefonovanie a komunikácia so zákazníkmi a zodpovedanie otázok,
  • dokumentácia vybraných kontrol a ich následné reportovanie kompetentným zložkám,
  • kontrola zmluvnej dokumentácia,
  • riadenie a udržiavanie skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti,
  • dodržiavanie platných zákonov a nariadení BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) a ochrany životného prostredia.

  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • stabilná pracovná pozícia
  • možnosť finančného a kariérneho rastu
  • výborné finančné ohodnotenie
  • firemné akcie - teambuildingy (rôzne kultúrne, športové a relaxačné aktivity)
  • odborné školenia, osobitý prístup a úplné know-how
  • kancelária v ASTON BUILDING

Ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem. Vzhľadom na počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor a následne plne zaškolení do kompletného procesu práce pre spoločnosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Logistika - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Expert

Od kandidáta požadujeme:

  • schopnosť analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodnúť,
  • výborné manažérske a komunikačné zručnosti,
  • schopnosť pracovať v tíme a aj samostatne,
  • schopnosť organizovať a riadiť prácu,
  • efektívne rozhodovacie schopnosti,
  • samostatnosť a zodpovednosť,
  • praktické a technické myslenie,
  • odolnosť voči stresu,
  • precíznosť,
  • flexibilita.

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832752  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac