Profesionálny prevádzkovateľ bezpilotného lietadla - dronu

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1plus1 je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá má 14 ročné skúsenosti v oblasti energetiky. V oblasti obnoviteľných zdrojov energií, hľadáme k nám do tímu spoľahlivého človeka na pozíciu Profesionálny prevádzkovateľ bezpilotného lietadla - dronu. Šancu u nás nájde každý, kto má vyborné technické zručnosti, skúsenosti s obsluhou UAV (bezpilotného lietadla) a zodpovedný prístup k prideleným pracovným procesom.

Je potrebné aby uchádzač mal zabezpečenú registráciu pilota UAV, letecké práce a k dispozícii dron, ktorý je podporovaný programom Pix4D - capture, mapper.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

  • Realizácia dronových obhliadok na miestach inštalácie fotovoltických systémov.
  • Zodpovedanie technických otázok zákazníkov týkajúcich sa fotovoltiky.
  • Trasovanie kabeláže a určovanie optimálneho umiestnenia striedačov.
  • Zber dát a podkladov potrebných pre návrh a inštaláciu fotovoltických zariadení.
  • Spracovanie a odoslanie dát z dronových obhliadok.
  • Spolupráca s technickým a predajným oddelením pri príprave ponúk pre zákazníkov.
  • Obsluha bezpilotného lietadla a senzoru na zber dát vo viditeľnom spektre v súlade s platnou legislatívou Európskej agentúry pre bezpečnosť letectva
  • Zameriavanie domácností v teréne pre účely inštalácie fotovoltiky s dronom/laserom
  • Archivácia a zálohovanie zozbieraných dát

Požadované zručnosti a kvalifikácie:

  • Certifikát na ovládanie bezpilotných lietadiel (dronov).
  • Základné znalosti v oblasti fotovoltiky a schopnosť zodpovedať technické otázky zákazníkov.
  • Skúsenosti s prácou s dronom v komerčnom prostredí, najmä v oblasti zberu dát a fotografovania/videografie.
  • Schopnosť samostatne pracovať na teréne a zároveň efektívne spolupracovať s tímom.
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti a schopnosť profesionálne komunikovať s klientmi.
  • Technická zručnosť a schopnosť rýchlo sa učiť nové technológie a softvéry.
  • Flexibilita a ochota cestovať k zákazníkom.

  • práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a v dobrom kolektíve
  • podpora vzdelávania a osobného rastu
  • firemné akcie, teambuildingy
  • odborné školenia

Ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem, ale vzhľadom na počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor a následne plne zaškolení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Bezpilotná technika - Pokročilý
IT skúsenosti - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Elektroinštalácie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obsluha bezpilotného lietadla

Počet rokov praxe

1

Od kandidáta požadujeme :

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4777648  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac