Profesionálny prevádzkovateľ bezpilotného lietadla - dronu

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1plus1 je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá má 12 ročné skúsenosti v oblasti energetiky. Nakoľko štartujeme nové projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov energií, hľadáme k nám do tímu spoľahlivého človeka na pozíciu Profesionálny prevádzkovateľ bezpilotného lietadla - dronu. Šancu u nás nájde každý, kto má vyborné technické zručnosti, skúsenosti s obsluhou UAV (bezpilotného lietadla) a zodpovedný prístup k prideleným pracovným procesom. K výkonu pracovnej pozície je nutná vykonaná Registrácia pilota UAV .

Vašou úlohou bude :

  • komunikácia s obchodným oddelením a vypracovanie pridelených zadaní

  • obsluha bezpilotného lietadla a senzoru na zber dát vo viditeľnom spektre v súlade s platnou legislatívou Európskej agentúry pre
bezpečnosť letectva

  • základná technická obhliadka domácnosti

  • komunikácia s klientom v oblasti technických náležitostí prislúchajúcich k pracovnej pozícií

  • zameriavanie domácností v teréne pre účely inštalácie fotovoltiky s dronom/laserom

  • vyhodnocovanie a spracovanie zozbieraných dát a ich synchronizácia

  • archivácia a zálohovanie zozbieraných dát

  • práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a v dobrom kolektíve

  • podpora vzdelávania a osobného rastu

  • firemné akcie, teambuildingy

  • odborné školenia

Ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem, ale vzhľadom na počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor a následne plne zaškolení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Bezpilotná technika - Pokročilý
IT skúsenosti - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Váš profil :

  • precíznosť

  • technické zručnosti

  • schopnosť osvojovať si nové postupy a implementovať ich do práce

  • praktické a technické myslenie

  • samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4588340  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac