Zapisovanie odberných miest / práca v teréne

1plus1 s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP,ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie obchodných stretnutí so zákazníkmi
  • vedenie obchodných rozhovorov
  • poradenstvo pre zákazníkov
  • vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
  • miesto výkonu práce je Západoslovenský kraj
  • pomer práce, terén 70% - kancelária 30%
  • pravidelný reporting

  • možnosť rýchleho kariérneho rastu a možnosť vytvorenia VLASTNEJ POBOČKY .
  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • nadpriemerné platové ohodnotenie
  • firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
  • všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
  • služobný automobil pre výkon práce
  • občerstvenie na pracovisku

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite životopis., alebo pre bližšie info volať 0911 793 859 Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Stredoslovenská energetika a.s. je ergetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny a plynu.

Predmetom činnosti je nákup elektriny a plynu od výrobcov a jej predaj našim približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Prostredníctvom Zmlúv o združenej dodávke energií zabezpečujeme zákazníkom komplexné služby v oblasti predaja elektriny, plynu a distribúcie elektriny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

E-mail - Základy
Internet - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičák výhodou, nie podmienkou
  • obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie
  • čestnosť a zodpovednosť pri práci, samostatnosť, rýchle rozhodovanie
  • príjemné vystupovanie k zákazníkom
  • odolnosť a schopnosť zvládať stresové situácie
  • schopnosť plánovať
  • cieľavedomosť
  • prax v oblasti obchodu a
VP výhodou nie podmienkou

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4106168  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac