Obchodný manažér / reprezentant - rýchly kariérny rast a možnosť vytvorenia vlastnej pobočky.

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP,ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie obchodných stretnutí so zákazníkmi
  • vedenie obchodných rozhovorov
  • poradenstvo pre zákazníkov
  • vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
  • miesto výkonu práce je Západoslovenský kraj
  • pomer práce, terén 70% - kancelária 30%
  • pravidelný reporting
  • priemerný zárobok 100€ - prac. deň

Získajte prácu u silného, spoľahlivého a tradičného dodávateľa energií VSE/I NNOGY na Slovensku s možnosťou participácie na zaujímavých a moderných
projektoch - OZE- ( solar, fotovolt )
Dovoľujeme si upozorniť vážených uchádzačov, že obsadzovaná pracovná pozícia je pre nášho autorizovaného partnera, ktorý ponúka nasledovné výhody:

  • možnosť rýchleho kariérneho rastu a možnosť vytvorenia VLASTNEJ POBOČKY .
  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • nadpriemerné platové ohodnotenie
  • firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
  • podpora zo strany VSE / INNOGY
  • všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
  • služobný automobil pre výkon práce
  • občerstvenie na pracovisku

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite životopis., alebo pre bližšie info volať 0948 042 962. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Východoslovenská energetika a.s. (VSE) / Innogy je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny a plynu.

Predmetom činnosti je nákup elektriny a plynu od výrobcov a jej predaj našim približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Prostredníctvom Zmlúv o združenej dodávke energií zabezpečujeme zákazníkom komplexné služby v oblasti predaja elektriny, plynu a distribúcie elektriny. Vlastníkom akcií VSE je VSE Holding a.s. (100 %).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, energetika,manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

E-mail - Základy
Internet - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie
  • čestnosť a zodpovednosť pri práci, samostatnosť, rýchle rozhodovanie
  • príjemné vystupovanie k zákazníkom
  • odolnosť a schopnosť zvládať stresové situácie
  • schopnosť plánovať
  • cieľavedomosť
  • prax v oblasti obchodu a
VP výhodou nie podmienkou

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4064991  Dátum zverejnenia: 17.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac