INNOGY Slovensko s.r.o. - Obchodný zástupca pre vykonávanie zákazníckeho servisu na odberných miestach , priemerný denný zárobok 150,- eur .

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP,ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- PANDEMICKÁ SITUÁCIA NEMALA DOPAD NA PRIEBEH PRÁCE / BEZ PRERUŠENIA
- MÁME KNOW HOW ako zarobiť 150,-eur denne
- prideľovanie znížených cenníkov na energie
- realizácia obchodného stretnutia
- poradenstvo pre zákazníkov
- miesto výkonu práce je Západoslovenský kraj
- pomer práce, terén 70% - kancelária 30%
- pravidelný reporting
-zaškolenie (10 prac. dní) prebehne v Trnave

-naša spoločnosť otvára v TRNAVE novú pobočku vďaka čomu majú úspešní uchádzači možnosť rýchleho kariérneho rastu.

- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
- podpora zo strany VSE / INNOGY
- všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
- služobný automobil pre výkon práce

v prípade záujmu nám, prosím, pošlite životopis., alebo pre bližšie info volať 0948 042 96 2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Východoslovenská energetika a.s. (VSE) / Innogy je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny a plynu.

Predmetom činnosti je nákup elektriny a plynu od výrobcov a jej predaj našim približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Prostredníctvom Zmlúv o združenej dodávke energií zabezpečujeme zákazníkom komplexné služby v oblasti predaja elektriny, plynu a distribúcie elektriny. Vlastníkom akcií VSE je VSE Holding a.s. (100 %).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, energetika,manažment

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia
prozákaznícky prístup
cieľavedomosť
prax v oblasti obchodu
VP výhodou nie podmienkou

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre spoločnosti SWAN Mobile, SSE, a.s. VSE, a.s.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Miletičova 14
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 4064991  Dátum zverejnenia: 2.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac