Administratívny pracovník TT, PN, HC, SC, PK, DS

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a zodpovednú administratívnu pracovníčku na dlhodobú spoluprácu.
Pracovný čas : Pondelok až Piatok od 14.00 - 18.00 hod. podmienkou !
Mzda: dohodou
Náplň práce: telefonická verifikácia podpísaných zmlúv, práca s PC v Excel ( vytváranie denného reportu ).
Po zaškolení možnosť pracovať z domu
Práca je vhodná pre ZŤP, mamičky na materskej, študentky VŠ.

Služobný mobil

Ak vás pracovná pozícia oslovila zašlite nám váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

ZSE Energia a.s. patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už 95 rokov pôsobí najmä na západnom Slovensku a jej služby poskytuje rovnako kvalitne aj mimo tohto regiónu. Každý deň sa na spoločnosť ZSE Energia a.s. spolieha milión zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup, samostatnosť, komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, MS Office (Excel, Word, Outlook, Internet) na užívateľskej úrovni

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3855329  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 350 EUR/mesiac