ZSE Energia, a.s. - Pracovník poverený nastavovaním cien v segmente domácnosti - / 70 € pracovný deň / - "okolie Komárna - juh SR"

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP,ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktualizácia zákazníckej databázy ZSE Energia, a.s.
  • aktivácia poruchovej služby u zákazníka.
  • pomoc zákazníkom s návratom do spoločnosti ZSE Energia, a.s.
  • pracovný čas je od 14.00 h - 19.30 h.
  • práca formou home - office

  • Védett árjegyzékek beállítása az áremelkedés elkerülésére
  • Energetikai tanácsadás háztartások részére
  • Ügyfelek látogatása a ZSE Energia adatbázisa alapján
  • Meglévő ügyfelekről való gondoskodás, elégedettségi szint ellenőrzése
  • ZSE Energia adatbázisának frissítése
  • Segítség a fogyasztók ZSE Energia-hoz való visszatéréséhez az energetikai törvény alapján
  • Rendszeres jelentés a vezetőség felé
  • Terepen töltött idő 70%
  • Irodai munka 30%

Získajte prácu u silného, spoľahlivého a tradičného dodávateľa energií na Slovensku s možnosťou participácie na zaujímavých a moderných
projektoch /ZEON (smarthome, solar, klíma, fotovolt, solar), VAS

  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie (fix + variabilná zložka mzdy)
  • služobný automobil
  • služobný tablet
  • príspevok na PHM
  • firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
  • podpora zo strany ZSE
  • osobitý prístup

Szerezzen munkát egy erős, megbízható és nagy hagyománnyal rendelkező szlovákiai energia szolgáltatónál, és vegyen részt érdekes és modern projektekben, mint pl. ZEON (smarthome, szolar, klíma, fotovolt)

  • Érdekes munka fiatal és dinamikus csapatban
  • Ötnapos és négynapos munkahét
  • Motivációs bérezési rendszer (alap + mozgóbér)
  • Céges akciók – csapatépítő programok (különböző kulturális, sportolási és relaxációs lehetőségek)
  • Támogatás a ZSE részéről

Práca sa vykonáva na juhu Slovenska v Maďarsky hovoriacich lokalitách z toho dôvodu je podmienkou znalosť Maďarského jazyku.
Ak vás pracovná pozícia oslovila zašlite nám váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

A munkavégzés Dél-Nyugat Szlovákia többnyire magyarlakta településein folyik, emiatt a magyar nyelv ismerete feltétel.
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát vagy lépjen velünk kapcsolatba telefonon.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

ZSE Energia a.s. patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už 95 rokov pôsobí najmä na západnom Slovensku a jej služby poskytuje rovnako kvalitne aj mimo tohto regiónu. Každý deň sa na spoločnosť ZSE Energia a.s. spolieha milión zákazníkov.
Po úspešnom projekte "HELIOS" (obnoviteľné zdroje energie) sa ZSE Energia a.s. pustila do ďalšieho zaujímavého projektu.
Pod značkou ZEON ponúka ZSE inteligentné energetické riešenia, ako sú riešenia pre inteligentnú domácnosť ZEON Smart Domov, riešenia využívajúce obnoviteľné zdroje ZEON Fotovolt a ZEON Solar, ale aj inteligentnú klimatizáciu ZEON Klima.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, energetika,manažment - Kereskedelem, energetika, menedzsment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. - úplné stredoškolské vzdelanie
2. - MS Office (Excel, Word, Outlook, Internet) na pokročilej úrovni
3. - časová flexibilita, dynamika
4. - proaktívny prístup
5. - predajné zručnosti a skúsenosti z oblasti predaja sú výhodou
6. - orientácia na predaj a budovanie vzťahov s klientmi
7. - orientácia na ciele
8. - organizačné a prezentačné schopnosti
9. - zodpovedný prístup
10. - samostatnosť
11. - aktívny vodič výhodou
12. - MS Office (Excel, Word, Outlook, Internet) na uživateľskej úrovni

1. – teljes középfokú végzettség
2. – MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) alapfokú ismerete
3. – eladási készség, kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent
4. – törekedés az eladásra, kapcsolatépítés
5. – saját autó

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3437589  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500/mesiac