Pracovník ZSE Energia, a.s. - vykonávajúci zákaznícku starostlivosť u odberateľov - práca v teréne - nadštandardný zárobok ( TT, PN,GA,HC ).

1plus1 s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP,ihneď
1 200 EUR/mesiacodmena za prácu je závislá od pracovného pomeru a výkonu, minimálne je to však 950€ brutto - priemerne však 1700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca sa vykonáva denne aj na pracovisku - Ružindolská 14, 917 01 Trnava
  • prideľovanie ochranných cenníkov, ktoré zabraňujú zvyšovaniu cien
  • poskytovanie energetického poradenstva v segmente domácnosti
  • realizácia obchodného stretnutia na základe databázy ZSE - Energia
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov, kontrola ich spokojnosti
  • aktualizácia zákazníckych databáz ZSE
  • oprávnenie k bezplatnému návratu odberateľa k ZSE Energia, a.s. na základe
zákona o energetike
  • pravidelný reporting
  • práca v teréne ( 70% )
  • práca v kancelárii ( 30% )

Získajte prácu u silného, spoľahlivého a tradičného dodávateľa energií na Slovensku s možnosťou participácie na zaujímavých a moderných
projektoch /ZEON (smarthome, solar, klima, fotovolt)

  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • päťdňový a štvordňový pracovný týždeň
  • motivujúce finančné ohodnotenie (fix + variabilná zložka mzdy)
  • firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
  • podpora zo strany ZSE
  • osobitý prístup

Práca je vykonávaná denne na pracovisku v TRNAVE (30% ) avšak vyžaduje aj cestovanie (70%).
Ak vás pracovná pozícia oslovila zašlite nám váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

ZSE Energia a.s. patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už 95 rokov pôsobí najmä na západnom Slovensku a jej služby poskytuje rovnako kvalitne aj mimo tohto regiónu. Každý deň sa na spoločnosť ZSE Energia a.s. spolieha milión zákazníkov.
Po úspešnom projekte "HELIOS" (obnoviteľné zdroje energie) sa ZSE Energia a.s. pustila do ďalšieho zaujímavého projektu.
Pod značkou ZEON ponúka ZSE inteligentné energetické riešenia, ako sú riešenia pre inteligentnú domácnosť ZEON Smart Domov, riešenia využívajúce obnoviteľné zdroje ZEON Fotovolt a ZEON Solar, ale aj inteligentnú klimatizáciu ZEON Klima.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, energetika,manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. - úplné stredoškolské vzdelanie
2. - MS Office (Excel, Word, Outlook, Internet) na pokročilej úrovni
3. - predajné zručnosti a skúsenosti z oblasti predaja sú výhodou
4. - orientácia na predaj a budovanie vzťahov s klientmi
5. - vlastný automobil

Spoločnosť 1plus1 s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb.

Spolupracujeme so značkami :
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.(SPP)
Východoslovenská energetika a.s./ INNOGY.
Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)
Spoločnosť SWAN Mobile.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3378245  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac