Operátor výroby / Оператор производства / Оператор виробництва

1CONTRACT, k.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej prevádzky v Nových Zámkoch hľadáme operátorov strojov na výrobu gumených výrobkov.

Fyzická práca ktorá je vhodná najmä pre mužov.

- Pracuje sa na 3 pracovné zmeny
- Prax nie je potrebná, všetko vás naučíme
- V prípade záujmu vám poskytneme ubytovanie a dopravu
- Odmeny za kvalitne odvedenú prácu

Для нашего нового производства в Новых Замках мы ищем операторов линии производства резиновых изделий.

Физическая работа которая особо предназначена для мужчин.

- Работа на 3 смены
- Опыт работы не требуется, предоставляем обучение
- В случае заинтересованности Вам предоставим проживание и транспорт на /с
работы
- Бонусы за качественно выполненную работу

Для нашого нового виробництва в Нових Замках ми шукаємо операторів лінії виробництва гумових виробів.

Фізична робота яка особливо призначена для чоловіків.

- Робота на 3 зміни
- Досвід роботи не потрібно, надаємо навчання
- У разі зацікавленності Вам надамо житло та транспорт с/ на роботу
- Бонуси за якісно виконану роботу

Zamestnanecké výhody, benefity

Príďte k nám pracovať a získate:
- Prácu v stabilnej spoločnosti
- Motivačné ohodnotenie kvalitnej práce
- Kvalitné ubytovanie a dopravu

Сотрудничайте с нами и вы получите:

- Работу в стабильной компании
- Мотивационная оценка качественной работы
- Качественное проживание и транспорт

Співпрацюйте з нами і ви отримаєте :

- Роботу в стабільній компанії
- Мотиваційна оцінка якісної роботи
- Якісне проживання та транспорт

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite nám Váš životopis na email alebo nám zavolajte

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

bez požiadavky na odbornú prax

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

1CONTRACT, k.s. je špecialista na outsourcing výroby vo všetkých priemyselných odvetviach na Slovensku. Sme pripravení prevziať zodpovednosť za jednotlivé časti, alebo celky výrobných procesov, nájdeme nových prípadne prevezmeme existujúcich pracovníkov a zabezpečíme vysoký komfort v rámci flexibility výrobnej kapacity a efektívnosti výroby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3995555  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.