Reagujte bez životopisu

Hľadáme kuriérov na sezónu s vlastným vozidlom!

123Kurier, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
1 000 - 3 000 EUR/mesiacPlatové podmienky sú individuálne, uvedena mzda je veľmi orientačná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme kurierov pro nadcházejucu sezonu s možností další spolupráce v regionech SK ( Bratislava, Nitra, Nové mesto nad Váhom, Vlkanová, Turany, Prešov )
Nadstandartné ohodnotenie dobre odvedené práce.

Doručenie a vyzdvihnutie zásielok na čas sú našou misiou!

Ponúkame Ti možnosť byť hrdý na to, pre koho odvádzaš svoju prácu.

Ak si odhodlaný dokázať nám že:
- Si schopný sa rýchlo rozhodovať a plánovať svoj čas lepšie,
- Dokážeš komunikovať s „každým“ vždy a s úsmevom,
- Vieš pracovať s mobilnými aplikáciami a uvítaš aj možnosť využívať moderné technológie vo svojej práci
- odolávaš pracovnému stresu, a pri práci pod tlakom si ako skala
- Chceš si naozaj zarobiť – ako my všetci
- Vlastníš vodičský preukaz sk. B a máš skúsenosti s vedením dodávky
- Práca na živnosť, vlastná dodávka nutná

Čo bude Tvoja misia:
- Zaistenie včasného doručenia zásielok
- Zaistenie, aby zásielky boli včas vyzdvihnuté u odosielateľov
- Dodržovanie firemného status quo ( udržiavanie čistoty auta, nosenie firemného oblečenia)
- Ochota pracovať flexibilne v prípade potreby (zmena regiónu, práca nad čas)
- Zodpovednosť pri práci s peniazmi

Čím Ťa vieme podporiť:
- práca na sezónu s možnostou dlhodobé spolupráce
- dynamické prostredie
- sezónne príplatky
- bonusy naviac za prácu naviac

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič, kuriér,dopravca

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť 123kurier prevádzkuje kuriérsku službu od roku 2012. Začala ako spojovací
článok medzi klientmi a ostatnými logistickými spoločnosťami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku.
123 kuriér je tu pre všetkých, ktorí si zakladajú na korektnosti, zodpovednom prístupe a spoľahlivosti v doručovaní zásielok.
ID: 4146425  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac