Projektový koordinátor pre sieť balíkových centier

123Kurier, s. r. o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiacPlatové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď sa podieľať na rozvoji úplne novej siete Balíkových Centier na slovenskom trhu. Hľadáme kolegyňu/-u, ktorá/-ý je rovnako zanietený nadšenec ako my a bude plnohodnotným a dlhodobým členom nášho stabilného tímu.
Náplňou tvojej práce bude mať administratívne všetko podchytené.

Popis pracovného miesta:
• Budeš zabezpečovať balíkovým centrám helpdesk/starostlivosť, spracovávať telefonické a e-mailové požiadavky.
• Máš pod palcom telefonické a e-mailové dopyty potenciálnych zákazníkov a po preskúmaní zasielať dopyty na obchodných zástupcov
• Medzi tvoje úlohy patrí aj administratívna práca súvisiaca s akvizičnou činnosťou OZ
• Si jednou rukou a administratívnou podporou projektového manažéra, úzko spolupracuješ so všetkými oddeleniami naprieč firmou i mimo nej

Okrem toho ti ponúkame:
- možnosť kariérneho postupu
- možnosť byť hrdý na svoju prácu
- budeš sa spolupodieľať na budovaní svojho pracovného prostredia a dobrom mene firmy
- firemný telefón, aj na súkromné použitie
- zaujímavé interné súťaže
- teambuildingové akcie
- darčekové poukážky k Tvojim životným udalostiam
- zasielanie osobných zásielok zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, administrativa, dispečing, logistika

Počet rokov praxe

1

Ozvi sa nám, ak:
• Ovládaš prácu s WORD, EXCEL na vynikajúcej úrovni a celkovo práca na PC by mala byť tvoja silná stránka, pretože budeš vytvárať množstvo tabuliek, štatistík a reportov
• Si komunikatívna/-y a nebojíš sa nových výziev
• Na každý problém nájdeš riešenie
• Nevadí ti ani vyjsť aj do terénu, keď si to situácia vyžaduje
• Si tímový hráč

Spoločnosť 123kurier prevádzkuje kuriérsku službu od roku 2012. Začala ako spojovací
článok medzi klientmi a ostatnými logistickými spoločnosťami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku.
123 kuriér je tu pre všetkých, ktorí si zakladajú na korektnosti, zodpovednom prístupe a spoľahlivosti v doručovaní zásielok.
ID: 4079605  Dátum zverejnenia: 20.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac