Recepčná - manager recepcie

1113 Bojnice s.r.o.

Miesto práce
Hotel Pod zámkom, Hurbanovo námestie, Bojnice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1400,00 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s hotelovým programom HOREC, rezervácie, chceck-in, chceck-out, starostlivosť o hostí - komunikácia s hosťami, vybavovanie potrieb a požiadaviek hostí, poskytovanie informácií, komunikácia v cudzom jazyku, príprava a vystavovanie účtov a faktúr, práca s pokladňou a platobným terminálom, zodpovednosť za plynulý chod recepcie, administratíva, vedenie celej recepcie

zamestnanecká strava, zľavy na vstupy do wellness centra, v prípade nutnosti možnosť prenocovania prípadne ubytovania

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zák. č. 18/2018 o ochrane osobných údajov, možnosť informovať sa o uvedenom mieste aj telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

prax na recepcii a ovládanie hotelového programu HOREC výhodou, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, lojalita, manažérske schopnosti, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, pozitívne myslenie, ovládanie minimálne dvoch svetových jazykov

cestovný ruch, gastronómia, hotelové služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3375966  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400,00 € brutto