Šéfkuchár

1113 Bojnice s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 1581/2, 972 01 Bojnice, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
čistá mzda od 1500,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie tímu kuchárov
dohľad na prípravu jedál podľa stanovených receptúr
zabezpečovanie dennej prevádzky kuchyne, vrátane objednávania tovaru
aktívna práca na tvorbe jedálnych lístkov, špeciálnych ponúk a kalkulácií jedál
sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
dohľad na udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku podľa hygienických predpisov
zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
dodržiavanie HACCP

perspektívne zamestnanie v Hoteli pod Zámkom v Bojniciach
moderné vybavenie kuchyne
možnosť prenocovania, príp. ubytovania
zamestnanecká strava zdarma, wellness,
vzdelávanie v odbore

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, kuchár

prax, odbornosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, prax s vedením tímu, pozitívny prístup k práci, zdravotná spôsobilosť,

cestovný ruch, gastronómia, hotelové služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3361803  Dátum zverejnenia: 14.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čistá mzda od 1500,00 €