Reagujte bez životopisu

Čašník(čka)

103 amigos, s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
4,6 EUR/hod.Konečná mzda pozostáva zo základnej mzdy 3,60 hod. + 1,- EUR za každú odpracovanú hodinu na údržbu pracovného odevu + zákonné príplatky: - 1,43 EUR/ hod. za prácu v noci - 1,79 EUR/ hod. za prácu v sobotu - 3,58 EUR/hod. za prácu v nedeľu - 100% primernej mzdy za prácu počas sviatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si plný energie, rád(a) stretávaš nových ľudí, si komunikatívny(a) s príjemným vystupovaním hľadáme práve TEBA. Budeš obsluhovať zákazníkov baru a reštaurácie, prijímať telefonické objednávky a spolupracovať pri zabezpečovaní bežného chodu prevádzky.

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilné zamestnanie
- stravovanie zabezpečené na prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- samostatnosť
- zodpovednosť
- milý úsmev a pozitívna nálada

Sme začínajúca spoločnsť v oblasti gastronómie.
ID: 4065123  Dátum zverejnenia: 27.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.