2 430 - 3 240 EUR

Tesár, stolár, Pokrývač - Crailsheim, DE (ihneď)

100Plus, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: interiérové práce na drevodomoch. Je nutné, aby sa aspoň 1 pracovník z tímu vedel dohovoriť nemecky (aby rozumel, čo sa od neho vyžaduje a vedel to potom reprodukovať kolegom)

pracuje sa 6 dní v týždni, 9 – 10 hodín denne, 0,50 – 1 hodina prestávka, min. rozsah: 45 hod. týždenne, obvyklý rozsah: 54 hod. týždenne

Požiadavky na pracovníka: ŽIVNOSŤ (otvorená min 2 mesiace), povolenie A1 – vo výnimočných prípadoch akceptujeme aj potvrdené podanie žiadosti, vlastné náradie, prax vo svojom odbore, seriózny prístup, záujem o dlhodobú spoluprácu, dochvíľnosť, zodpovednosť, schopnosť samostatne pracovať na pridelených projektoch, ovládanie nemeckého jazyka (výhodou), vodičský preukaz a vlastné auto (výhodou), výučný list (výhodou), ochranné prvky ako prilba, pracovné rukavice a okuliare, montérky a pracovná obuv s oceľovou špičkou a podrážkou sú nutnosťou

Turnus: 3 + 1, možnosť upraviť po vzájomnej dohode

Odmena: od 15,00 € - 21,00 € / hod – v závislosti od kompetencií – posudzuje sa skúsenosť v danej profesii, všestrannosť, vybavenie potrebným náradím, auto, jazyk

Ubytovanie: ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške objednávateľom, býva sa v apartmánoch a v penziónoch

Spôsob spolupráce: zmluva o dielo (na živnosť)

Spôsob fakturácie: týždenné intervaly fakturácie, 14 dňová splatnosť faktúr

Nástup: Máj 2019, momentálne hľadáme dvojicu na doplnenie tímu

Výhody ponuky: dlhodobá a celoročná práca, pravidelné týždenné vyplácanie, možnosť turnusovej práce, ubytovanie zabezpečené a plne hradené, možnosť ísť ako partia a pracovať spolu, alebo možnosť vytvorenia partie z jednotlivcov, pri obojstrannej spokojnosti možnosť postupného navýšenia hodinovej odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

SME DYNAMICKÝ TÍM SKÚSENÝCH ĽUDÍ, KTORÍ JE TU PRE VÁS OD ROKU 2015. NAŠOU ŠPECIALIZÁCIOU JE SPÁJANIE REMESELNÍKOV S POSKYTOVATEĽMI STAVEBNÝCH PRÁC A TAK UMOŽNIŤ ZLEPŠENIE PODMIENOK PRÁCE PRE NAŠE SKÚSENÉ MONTÁŽNO-REALIZAČNÉ TÍMY. NAŠOU ODMENOU SÚ DLHOROČNÉ SPOKOJNÉ A STABILNÉ VZŤAHY S NAŠIMI PRACOVNÍKMI A PARTNERMI.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Námestie svätého Egídia 41/95
05801 Poprad
ID: 3657078   Dátum zverejnenia: 2.5.2019