Učiteľ/ka SŠ - Anglický jazyk, Nemecký jazyk

1. súkromné gymnázium v Bratislave Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Bajkalská 20, Bratislava - Ružinov
Termín nástupu
2024-08-23

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
254

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk, Nemecký jazyk

Znalosť práce s PC
bežný užívateľ MS Office

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie v príslušnom odbore s pedagogickou aprobáciou

Ďalšie požiadavky
Hľadáme učiteľa/učiteľku nemeckého a naglického jazyka pre žiakov na 8ročnom gymnáziu, so záujmom o učiteľstvo, s aktívnym a kreatívnym prístupom k vyučovaniu, k tvorbe projektov a so záujmom o osobnostný rast. Ponúkame výborné pracovné prostredie, vytvorené inšpiratívnymi kolegami a šikovnými žiakmi.

ID: 4821341  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.