Učiteľ/ka SŠ - Etická výchova, Slovenský jazyk

1. súkromné gymnázium v Bratislave Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Bajkalská 20, Bratislava - Ružinov
Termín nástupu
2024-08-23

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
254

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Etická výchova, Slovenský jazyk

Znalosť práce s PC
bežný užívateľ MS Office

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie v príslušnom odbore s pedagogickou aprobáciou

Ďalšie požiadavky
Hľadáme učiteľa/ľku slovenského jazyka, etickej výchovy pre žiakov na 2.stupni základnej školy a na gymnáziu, so záujmom o učiteľstvo, s aktívnym a kreatívnym prístupom k vyučovaniu, k tvorbe projektov a so záujmom o osobnostný rast. Ponúkame výborné pracovné prostredie, vytvorené inšpiratívnymi kolegami a šikovnými žiakmi. Úväzok vieme rozdeliť aj na dve časti pre študentov VŠ.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Jančinová
Tel.: +421907728978
E-mail: poslať životopis
ID: 4797206  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.