Pracovník zákazníckeho servisu - fixný plat s benefitmi (živnosť)

1. Megau, s. r. o.

Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď (možná dohoda)
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat 800 - 1 500 EUR/mesiac + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš:
- Komunikovať s existujúcimi a potenciálnymi ubytovateľmi - telefonicky a e-mailom.
- Aktívne predávať prezentácie na portáli MegaUbytovanie.sk majiteľom ubytovacích zariadení.
- Precízne vypĺňať profily a prezentácie ubytovacích zariadení.
- Písať a korektúrovať texty o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách.
- Riešiť poradenstvo a komplexnú starostlivosť o ubytovateľov.

Čaká na teba:
- Priateľská atmosféra.
- Otvorená a priama komunikácia.
- Pekná kancelária blízko centra Liptovského Mikuláša.
- 8-hodinová pracovná doba.
- Výhodné platové podmienky (fixná hodinová mzda s benefitmi).
- Firemný notebook a firemný mobil.
- Trinásty plat.
- Občerstvenie v kuchynke kancelárie (káva, čaj, minerálky, ovocie...).
- Firemný psík Maxík :-).
- Práca v mladom kolektíve.
- Pravidelný firemný teambuilding.
- Ak chceš športovať, radi ťa podporíme a prispejeme na tvoje športové aktivity.

Hľadáme nového člena / členku do nášho šikovného tímu v Liptovskom Mikuláši. Prevádzkujeme úspešný ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk, ktorý chceme ďalej rozvíjať a zdokonaľovať.

Tvojou veľkou výhodou bude:
- Ak si ambiciózny človek, ktorý na seba kladie vyššie nároky ako ostatní.
- Ak máš skúsenosti s webovými projektmi, online marketingom a reklamou (napr. Adwords), SEO, resp. s cestovným ruchom.
- Ak ovládaš niektoré z cudzích jazykov na profesionálnej úrovni - Angličtina, Nemčina, Ruština, Poľština, Čeština, Maďarčina...

Ak máte záujem o túto prácu, v prvom kroku nám pošlite profesionálny životopis a vlastný motivačný list (kde napíšte niečo o sebe a tiež to, prečo by sme si mali vybrať práve Vás). Vybraných záujemcov budeme následne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.
- Dar reči a schopnosť predávať.
- Dôslednosť v každej činnosti.
- Zodpovednosť.
- Sebaorganizovanosť.
- Schopnosť dokončovať úlohy.
- Skúsenosti s prácou na PC a internete.
- Ochotu učiť sa nové veci.
- Prax s aktívnym predajom v inej spoločnosti výhodou.

Prevádzkujeme už viac ako 8 rokov úspešný ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk (viac ako 3 100 ubytovateľov) a viac ako 2 roky úspešný český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz (viac ako 1 500 ubytovateľov). Sme slobodná a otvorená firma. Vážime si ambicióznych ľudí, ktorí chcú patriť k najlepším. Ponúkame ti možnosť práce a sebarealizácie v priateľskej atmosfére, kde sa tvoje dobré nápady určite nestratia.

Spoločne pomáhame ubytovateľom na Slovensku a v Česku získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania klientom - návštevníkom stránky (20 - 30 000 návštevníkov denne), ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku alebo v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Si talent, ktorý nám nesmie chýbať?
Šikovní a nadaní ľudia majú u nás dvere vždy otvorené. Určite nám napíš.
ID: 3115852  Dátum zverejnenia: 30.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat 800 - 1 500 EUR/mesiac + benefity