Lékař - koroner v České republice

1. KORONERSKÁ s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsícMzda se liší dle kraje, způsobu spolupráce a počtu prohlídek. Případně OSVČ možnost fakturace. Detaily sdělíme zájemcům na požádání.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce koronera - prohlídky těl zemřelých v rámci České republiky - hledáme lékaře všech oborů pro rozšíření našich týmů v Královéhradeckém kraji, Plzeňském kraji, Středočeském kraji, případně i v Jihočeském kraji, nebo pro nově budovaný tým v kraji Vysočina.
Náplní práce je provádění prohlídek těl zemřelých mimo zdravotnická zařízení, spolupráce se sociálními ústavy, PČR a ústavy soudního lékařství. Práce v týmu lékařů v rámci posádky pro jednotlivé kraje (lékař+řidič+služební vozidlo), vždy jedna, či více posádek na kraj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP, DPČ, či jako OSVČ - dle dohody. Možnost pravidelných školení a vzdělávacích aktivit cestou našeho vzdělávacího systému, nebo ústavů soudního lékařství. Pomoc při hledání ubytování v ČR. Při práci na HPP zajistíme "stravenkový paušál". Možnost 5 týdnů dovolené.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Lékař - libovolný obor

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost 1.KORONERSKÁ s.r.o. zajišťuje prohlídky těl zemřelých v rámci České republiky od roku 2013. Pilotní projet proběhl na konci roku 2012. Momentálně působíme v sedmi krajích republiky, jednáme s dalšími kraji o rozvoji našeho projektu. Celkově pokrýváme 60% územní rozlohy ČR a naše služby poskytujeme pro 6,5 milionu obyvatel. V současné době u nás pracuje 125 koronerů, 60 řidičů - asistentů, 16 dispečerů (24/7) a 6 THP pracovníků.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4152167  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc