Copywriter / Ideamaker 01 MarketingHouse

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacVýsledná suma bude na našej dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálne nosiť kolegom pečené aj nepečené maškrty, rôzne darčeky, peniaze... ale teda, pomedzi tieto aktivity bude tvojou úlohou prinášať kreatívne nápady. Môžu (mali by) byť šialené, môžu byť umiernené, dôležité je, aby boli účinné. Budeš dôležitým človekom pre zvyšok tímu, ktorý sa bude neustále opierať o tvoje nápady, či už pôjde o Facebook posty alebo komplexné kreatívne kampane. Ak napríklad dostaneš nápad preniesť kolegovi pracovný stôl, zvyšok tímu ťa veľmi rád podporí. Okrem nápadov očakávame, že svoju kreativitu vieš preniesť aj do textov. Čiže ak si myslíš, že túto pracovnú ponuku by si dokázal/a napísať kreatívnejšie, vieš, že si na správnom mieste a môžeš rovno písať na [email protected]

• Až 12x do roka peniaze na účet v hodnote medzi 1400 – ????€, výsledná suma bude na našej dohode
• Preslávenú kartu Multisport, vďaka ktorej sa letná pláž zmení na tvoje územie
• Nezabudnuteľné teambuildingy, niekedy aj zabudnuteľné
• Vzdelávacie konfery počas roka, ak si chceš ísť rozšíriť obzory, len to povedz
• Tvoj vlastný parking priamo v práci
• Nové poznatky z marketingových oblastí, ktoré nie sú bežné a stanú sa v budúcnosti tvojím benefitom
• Vďaka tvojim budúcim kolegom tehličky na bruchu a ani cvičiť nebudeš musieť
• 100% zľava na firemné tričko

Informácie o výberovom konaní

V čom je 01 MarketingHouse iný oproti tradičným agentúram?

• Nám v 01MH je Slovensko malé, preto pracujeme prevažne na globálnych projektoch so zásahom od USA až po Áziu
• Mnohí naši klienti pôsobia v netradičných odvetviach, akým je oblasť kryptosveta, oblasť developerských riešení alebo revolučných zdravotných aplikácií a mnoho iných
• Patríme pod veľkú európsku sieť agentúr WeCan
• Viacero projektov, ktoré zastrešujeme, naši kolegovia z oblasti developu priamo vyvíjajú, takže všetko ostáva pod jednou strechou
• Naše hranice sa začínajú tam, kde...moment, my vlastne nemáme hranice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Aspoň 712 dní na rovnakej alebo podobnej pozícii
• Angličtinu na slušnej úrovni v písomnej aj ústnej podobe...hovoriť „YEAH“ nestačí
• Kreativitu, chuť prinášať nápady na rôzne marketingové aktivity
• Ochotu zapnúť na plné obrátky, keď je to potrebné (vždy je to potrebné)

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3853469  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac