6 - 12 EUR/hod.

Junior Frontend Developer(ka)

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 14, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu posilu vo forme React Developera. Nevieš React? Nevadí, naučíš sa. Dôležité je aby sa ovládal(a) HTML/CSS a vedel(a) programovať v niektorom z programovacích jazykov (ideálne Javascript, avšak kľudne môže byť aj C).

Čo budeš robiť?
- Písať kód a rozvíjať svoje skills...

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

6-12€/h podľa skúseností

- moderné priestory v centre Bratislavy s dobrou dopravnou dostupnosťou
- práca v skúsenom tíme, ktorý dbá na profesionálny prístup a najvyššiu kvalitu
- priestor a podporu pre svoj profesionálny rast, a možnosť realizovať vlastné nápady
- spoluprácu na zaujímavých domácich aj zahraničných projektoch
- flexibilný pracovný čas, ( možnosť home-office ) ..

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám svoj životopis!
Ozveme sa len vybratým uchádzačom. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.8.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- HTML - pokročilý
- CSS - pokročilý (CSS 3, Flexbox, SCSS)
- Javascript - základy
- Znalosť FE frameworku výhodou

Čo od teba očakávame?
- Schopnosť učiť sa
- Hlad po vedomostiach
- HTML a CSS na pokročilej úrovni

Aký by si mal byť?
- zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy
- tímový hráč

01People is a selected team of professionals and innovation enthusiasts with experiences in many areas ranging from IT, crypto development, IT security, fin-tech systems up to business strategies and online marketing.

We develop digital assets and services on a global scale for clients from Dubai, Hong Kong, and Slovakia. Our tailor-made solutions of the fin-tech platforms and applications based on cutting-edge technologies provides complex ecosystems within IT and fin-tech environment.

01People is divided into branches called Houses specialized in manifold development and services enabling us to deliver the best products and solutions.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Karadžičova 14
821 08 Bratislava
www.01people.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lajdová
E-mail: poslať životopis
ID: 3710711   Dátum zverejnenia: 6.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6-12€/h podľa skúseností