1 250 - 2 500 EUR

PHP programátor/ka

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa programovanie?
Je programovanie zároveň aj tvojim hobby?
Nechceš tvrdnúť iba na jednom projekte?
Máš rád PHP a nie si jeho tvrdohlavým zástancom, teda si otvorený aj iným technológiam?

Ak si aspoň na jednu otázku vyššie odpovedal áno, tak hľadáme práve teba!
Sme super tím nadšených ľudí a do svojho kolektívu by sme radi prijali niekoho, kto sa vo svojej práci nie len vyzná, ale ho aj baví, je nadšený pre nové veci a neustále sa vzdeláva. Ak si človek ktorý si sám aktívne vyhľadáva nové informácie a ešte radšej sa s nami o ne podelíš, NAPÍŠ NÁM HNEĎ !

Náplň Tvojej práce bude:
- vývoj nových features do zabehnutých projektov,
- vývoj nových projektov od samého začiatku,
- spolupráca na návrhu projektov.
- spolupráca v developerskom tíme na vývoji webových aj mob. aplikácií pre FinTech projekty.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1250 - 2500 (podľa skúseností)

Čo ti ponúkame?

- moderné priestory v centre Bratislavy s dobrou dopravnou dostupnosťou
- prácu v skúsenom tíme, ktorý dbá na profesionálny prístup a najvyššiu kvalitu
- priestor a podporu pre svoj profesionálny rast, a možnosť realizovať vlastné nápady
- spoluprácu na zaujímavých domácich aj zahraničných projektoch v oblasti finTech
- flexibilný pracovný čas, ( možnosť home-office ) ..môžeš pracovať na TPP/živnosť
- samozrejmosťou je adekvátne finančné ohodnotenie ( podľa dohody )
- stravné lístky
-káva, čaj a čerstvé ovocie dostupné každý deň
-legendárne teambuildingové akcie na ktoré sa nezabúda :-)

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám svoj životopis!

Ozveme sa len vybraným uchádzačom, za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Čo od teba očakávame?
- Práca v tíme na projektoch v oblasti finančných technológií
- Pracujeme na projektoch internet banking, platobná brána, online platby
- Nutnosť poznať MVC Framework ( Laravel, Symfony, Nette ) a ORM ( Doctrine, Eloquent )
- Výhodou je ovládať správcu serverov, Amazon web services
- HTML a CSS na pokročilej úrovni, ( skúsenosti s CSS frameworks sú výhodou. )
- Optimalizáciu internetových stránok nie len pre mobilné zariadenia ( responzívny dizajn)
- Javascript na pokročilej úrovni (skúsenosti s knižnicami ako jQuery, Angular a iné sú tak isto výhodou)

Aký by si mal byť?
- inovatívny, kreatívny a plný nápadov
- zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy
- tímový hráč

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme úspešná firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miestečko, na ktoré by sa hodil, a rád sa profesionálne rozvýjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.
Vďaka nášmu tímu 76+ špecialistov zvládame všetko na čas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.
“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

K Baťáku 2780/25
909 01 Skalica
www.01people.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3598486   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1250 - 2500 (podľa skúseností)