1 500 - 3 000 EUR

NodeJS (back-end developer) - Fintech & Blockchain

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj API pre webové a mobilné aplikácie
• Integrácia API tretích stán z oblasti Fintech (KYC, AML, Compliance, Payment gateways, etc.) a Crypto (inhouse projekty)
• Security-first prístup
• Práca na globálnych projektoch pre zahraničnú klientelu, ako aj inhouse globálnych projektoch
• Spolupráca s členmi NodeJSm, Front-end, a Crypto tímov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 – 3000€ (podľa úrovne seniority)

• využívanie najnovších technológií a práca pre renomovaných klientov
• moderné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• firemná káva, čaj a ovocie
• firemné akcie a teambuildingy
• home office

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

NODE.JS - pokročilý
JavaScript - pokročilý
SQL - pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Express js – pokročilý
• Git – pokročilý
• Výhodou znalosť Sequelize, Postgre, Redis, MongoDB, Google Cloud Services, Docker, Kubernetes, oAuth2.0, 2FA princípy (E-mail, SMS, TOTP, U2F, Device fingerprint, Face Recognition), Linux, NGINX, HTTP protokol, OWASP bezpečnostné praktiky, Blockchain princípy, Asynchrónne procesy

• Znalosť a prehľad o aktuálnych webových technológiách a štandardoch
• Analytické myslenie a schopnosť samostatne riešiť úlohy
• Schopnosť pracovať v agilnom teame na väčších projektoch
• Záujem učiť sa nové technológie a proaktívne prichádzať s novými ideami a riešeniami

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme úspešná firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miestečko, na ktoré by sa hodil, a rád sa profesionálne rozvýjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.
Vďaka nášmu tímu 76+ špecialistov zvládame všetko na čas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.
“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

K Baťáku 2780/25
909 01 Skalica
www.01people.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3582023   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 – 3000€ (podľa úrovne seniority)