Site Reliability Engineer

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

01People hľadá Site Reliability Engineer, ktorý/á posilní náš tím!

Hľadáš prácu, ktorá ťa bude baviť a v ktorej sa budeš môcť zdokonaľovať v nových technológiách? Ak si samostatný a chceš pracovať na veľkých projektoch v oblasti Fintech a kryptomien, ozvi sa nám!

• Adekvátne finančné ohodnotenie
• Odmeny pri pracovných a životných jubileách
• Príspevok pre zamestnanca na kurzy a vzdelávanie
• Sick days
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť home-office
• Stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
• Multisport karta po skúšobnej dobe
• Masáže
• Firemné raňajky
• Káva, čaj, čerstvé ovocie každý deň
• Krásne a veľké priestory s výhľadom na celé mesto
• Teambuildingy, chaty, grilovačky
• Záleží nám na atmosfére, aby sa nám spolu dobre pracovalo. Nájdeš
medzi nami milovníkov športu, milovníkov piva a aj milovníkov športu aj
piva naraz :) Každý si nájde to svoje!

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na teba! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Linux (Ubuntu/Debian),
- OpenSSH,
- OpenVPN,
- KVM,
- TCP/IP

Výhodou:
Docker, Python, Prometheus, ELK, Splunk, WireGuard
Veľkou výhodou je taktiež aj samostatnosť pri práci.

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3502269  Dátum zverejnenia: 24.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac