Office/Manager Assistant

01 People s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 14, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizovaná a máš zmysel pre detail?
Multitasking je pre teba výzva?
Máš príjemne vystupovanie a úsmev na tvári?
Chceš rozvíjať svoj potenciál?

Ak si aspoň na jednu otázku vyššie odpovedala áno, tak hľadáme práve teba! Staň sa súčasťou dynamického teamu, ktorý sa vzájomne posúva vpred.

Náplň Tvojej práce bude:
• starostlivosť o kanceláriu ( občerstvenia, kancelárske potreby, ad-hoc tasky)
• bežná administratíva
• príprava prezentácií
• príprava zasadacej miestnosti a uvítanie klientov
• komunikácia s klientom na administratívnej úrovni
• podpora marketingového oddelenia

• uvoľnené pracovné prostredie v mladom koletíve a navyše v centre Bratislavy
• voľný priestor na kreatívne riešenia úloh
• kariérny rast
• home office podľa dohody
• káva, čaj a čerstvé ovocie dostupné každý deň,
• legendárne teambuildingové akcie, na ktoré sa nezabúda :-)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• MS Office - Excel, Word, Outlook, Powerpoint
• proaktívny prístup k práci
• výborné komunikačné schopnosti a
• energia a chuť napredovať, učiť sa nové veci a
prinášať nápady
• systematickosť a výborný time management

Podstatné pre nás je, aby si mala ochotu a chuť vzdelávať sa. Ak máš drive, tak ti veľmi radi pomôžeme a čo nevieš, doučíme.

01People is a selected team of professionals and innovation enthusiasts with experiences in many areas ranging from IT, crypto development, IT security, fin-tech systems up to business strategies and online marketing.

We develop digital assets and services on a global scale for clients from Dubai, Hong Kong, and Slovakia. Our tailor-made solutions of the fin-tech platforms and applications based on cutting-edge technologies provides complex ecosystems within IT and fin-tech environment.

01People is divided into branches called Houses specialized in manifold development and services enabling us to deliver the best products and solutions.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Karadžičova 14
821 08 Bratislava
www.01people.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lajdová
E-mail: poslať životopis
ID: 3327984   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR