Vývojár pre kryptomeny

01 People s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si skúsený Java a C++ vývojár, prípadne ovládaš aj iné technológie a zaujímajú ťa kryptomeny a blockchain, tak hľadáme práve teba!

Čo od Teba očakávame?
- Výborný prehľad v kryptomenách, blockchainoch, smartkontraktoch, atď.,
- Java a C++ na pokročilej úrovni (skúsenosti s tvorbou blockchainov sú veľkou výhodou),
- Práca v tíme na projektoch v oblasti finančných technológií, blockchain a kryptomien,
- Spolupráca pri návrhu matematických modelov a algoritmov pre blockchain.

Čo budeš robiť?
- Spolupracovať v developerskom tíme na vývoji nových kryptomien a FinTech projektoch pre zahraničných klientov.

Aký by si mal byť?
- Inovatívny, kreatívny a plný nápadov,
- Zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy,
- Tímový hráč.

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám Tvoj životopis!

Ozveme sa len vybraným uchádzačom, za pochopenie ďakujeme.

SVOJ ŽIVOTOPIS POŠLI NA:
[email protected]

- Spoluprácu na zaujímavých domácich aj zahraničných projektoch v oblasti FinTech a kryptomien s najväčšími ICO,
- Office v centre Bratislavy,
- Prácu v skúsenom tíme, ktorý dbá na profesionálny prístup a najvyššiu kvalitu,
- Priestor a podporu pre svoj profesionálny rast, a možnosť realizovať vlastné nápady,
- Možnosť cestovať a krátkodobo pracovať v Dubaji,
- Flexibilný pracovný čas, (možnosť home-office), môžeš pracovať na TPP/živnosť,
- Samozrejmosťou je adekvátne finančné ohodnotenie (podľa dohody),
- Stravné lístky,
- Ňuňu firemného psíka ako v Silicon Valley,
- Kvalitná káva,
- Tímbuildingy, dovolenky, hocičo.

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám tvoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3194269  Dátum zverejnenia: 10.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400