Senior IT project manager

01 People s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si IT project manager s technickými znalosťami, vieš čo je dodržanie času, doťahuješ veci do konca a ovládaš aj anglický jazyk, tak hľadáme práve teba!
Sme super tím nadšených ľudí a do svojho kolektívu by sme radi prijali niekoho, kto sa vo svojej práci nie len vyzná, ale ho aj baví, je nadšený pre nové veci a neustále sa vzdeláva. Ak si človek, ktorý sám aktívne vyhľadáva nové informácie a ešte radšej sa s nami o ne podelíš, NAPÍŠ NÁM HNEĎ!

Čo budeš robiť?
Koordinovať projekty a spolupracovať s developerským tímom na vývoji webových aj mobilných aplikácií a viesť projekty do ich úspešného konca.

- Kancelárie v centre Bratislavy s dobrou dopravnou dostupnosťou,
- Prácu v skúsenom tíme, ktorý dbá na profesionálny prístup a najvyššiu kvalitu,
- Priestor a podporu pre tvoj profesionálny rast, a možnosť realizovať vlastné nápady,
- Spoluprácu na zaujímavých domácich aj zahraničných projektoch,
- Flexibilný pracovný čas, (možnosť home-office) ..môžeš pracovať na TPP/živnosť,
- Samozrejmosťou je adekvátne finančné ohodnotenie (podľa dohody),
- Stravné lístky,
- Kvalitná káva,
- Tímbuildingy, dovolenky.

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám tvoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
MySQL - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
JavaScript - Základy

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame?
- Schopnosť komunikácie so zákazníkmi,
- Dodržiavanie termínov,
- Výborná schopnosť koordinácie členov tímu,
- Dôkladné monitorovanie času.

Aký by si mal byť?
- Inovatívny, kreatívny a plný nápadov,
- Zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy,
- Tímový hráč.

Hľadáme parťáka do nášho skvelého tímu. Sme technologická firma, ktorá pracuje na globálnych projektoch s dlhodobými úspechmi a rýchlym rastom. Máme široké portfólio od USA, UAE, Hong Kong, až po Slovensko.
Venujeme sa tvorbe a vývoju informačných systémov ako napr. Blockchainu, Crypto búrz, distribuovaných systémov, FinTech a MediTech.
Ponúkame širokú škálu v technologickej oblasti a preto veríme, že každý si u nás nájde miesto, na ktoré by sa hodil a rád sa profesionálne rozvíjal; Python, NodeJS, Graphen, Express, PHP, Laravel, Storm, Cassandra, Kafka, Micro services, Docker, Kubernetes.

Vďaka nášmu tímu špecialistov zvládame všetko načas a neustále sa vzdelávame a rozrastáme.

“We are all one. Zero One.”

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3092131  Dátum zverejnenia: 10.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400