Obchodný zástupca

+ TOOLS s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 000 EUR/mesiac1000€ fix + motivačná zložka = Suma 2000 až 2500 Euro za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávať nové obchodné príležitosti, klientov, zákazníkov

- pravidelne navštevovať a starať sa o zverených zákazníkov

- sledovať a rozširovať portfólio produktov u zákazníkov

- získavať objednávky a kontrakty

- navrhovať klientom riešenia podľa ich vlastnej potreby a spokojnosti

- budovať dlhodobé vzťahy s klientmi a ich vysokú spokojnosť

- rozvíjať sa po obchodnej a osobnostnej stránke

- komunikovať so svojimi klientmi, kolegami a nadriadenými

- fixná mzda, bonusy, motivujúci provízny systém s jasnými pravidlami bez hornej hranice

- automobil aj na súkromné účely

- vzájomná podpora a priateľská spolupráca v rámci tímu

- kvalitné zaškolenie, individuálny prístup, podpora v rozvoji osobnostného rastu, školenia obchodných zručností

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- sick days

- firemné akcie a podujatia

- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer/obchod/technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook, Word, Excel, - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, technik, predajca

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s predajom náradia veľkou výhodou

- chuť pracovať a učiť sa

- vyjadrovacie a komunikačné schopnosti

- proklientsky prístup

- zdravé sebavedomie

- zodpovedný prístup k zvereným úlohám

- samostatnosť

Spoločnosť + Tools s.r.o., založená v roku 2021, je importér značky Jonnesway a úspešný pokračovateľ v príbehu silného distribútora náradia a nástrojov. Spoločnosť ponúka širokú škálu náradia renomovaného výrobcu. Našimi zákazníkmi sú najmä maloobchody a autoservisy.
ID: 4319224  Dátum zverejnenia: 28.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac