Reagujte bez životopisu

Barman / ka čašník / ka

SPORT RETRO, s.r.o.

Miesto práce
Retro Ristorante, Nevädzová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava káv , alkoholických nápojov , nealkoholických nápojov.

• Dodržiavanie receptúr a technologických postupov pri príprave nápojov.

• Zabezpečenie kontroly kvality a množstva, vždy pri prijatí tovaru do skladu, atď., podľa dodacích listov .

• Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový bezproblémový chod baru.
• Účasť na školeniach a tréningoch zamestnancov.
• Riešenie požiadaviek klientov vždy s úsmevom.
• Príprava baru pred otvorením.
• Prijímanie objednávok.
• Pomocné práce pri príprave akcií.
• Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.

• Kontrola skladových zásob.

• Objednávanie tovaru.

• Spoluúčasť na vytváraní receptúr sezónnych nápojov.

Obsluha zákazníkov , práca s pokladňou.

• istota v stabilnej spoločnosti.
• pravidelná mzda vždy najneskôr do 14 .dňa nasledujúceho mesiaca.
• zľavová poukážka do fitness RETRO Sport & Wellness.
• zamestnanecká zľava pri rodinných oslavách, svadbách, prípadne iných udalostiach.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

samostatnosť

flexibilita

Retro sport & wellness je športové centrum s rozlohou takmer 3000 m2 nachádzajúce sa v OC RETRO v Ružinove,. Predstavuje jedinečný komplex športových aktivít, ktorý dokonale pokryje voľnočasové aktivity celej rodiny. Veľkorysý priestor ponúka fitness centrum s cardio, funkčnou a box zónou, päť zrkadlových sál na aeróbne cvičenia a mnoho ďalších možností na cvičenie.
4 bedmintovnové kurty, tenisový kurt, squash a stolný tenis
Plne zariadený gym s crossfit zónou
Profesionálni tréneri a inštruktori pre efektívne, bezpečné a zdravé cvičenie
Relax vo wellness centre so saunami a vírivkou
Detské centrum RETROkids
Klimatizované priestory a free wifi

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Nováková
Tel.: +421917973934
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4817207  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac