Marketingový reprezentant

+421 Media - Bc. Ján Duda

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.1.2020-3.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho teamu energicku, komunikatívnu posilu, ktorá nám pomôže prezentovať atraktívne služby určené stredoškolákom v rôznych krajoch.

Osoba, ktorú hľadáme, má výborné komunikačné a organizačné schopnosti, je spoľahlivá, má reprezentatívne vystupovanie a je aktívny šofér/šoférka (šoférovanie je jeho/jej záľubou). Náplňou práce je prezentovanie našich služieb vo viacerých mestách jedného kraja, preto je vlastnenie automobilu nevyhnutnou požiadavkou pre toto pracovné miesto. Náklady na cestovanie sú preplatené.

Ide o dynamickú prácu vhodnú aj pre absolventov. Pracovná doba je 7 hod denne (8-15:00) a pozícia je na dobu určitú. Naše produkty a služby sú nápadité, moderné a originálne a zákazníci na ne reagujú veľmi pozitívne. Bližšie info poskytneme na osobnom stretnutí. Hľadáme reprezentantov pre každý kraj, prosím v odpovedi nezabudnite uviesť, o ktorý kraj máte záujem.

Dynamická práca s mladými zákazníkmi
Atraktívne platové ohodnotenie

V prípade, že spĺňate hore uvedené požiadavky a máte záujem o toto mieto, pošlite nám svoj životopis, napíšte niečo o sebe a do poznámky v maili nezabudnite uviesť, v ktorom kraji máte záujem pracovať.

Vopred sa ospravedlňujeme, ale z časových dôvodov budeme schopní spätne osloviť len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Spoľahlivosť
Orientácia na výsledky
Príjemné vystupovanie
Aktívny šofér

Naša spoločnosť sa venuje tvorbe textilných doplnkov, grafickému dizajnu, fotografovaniu, 2D a 3D grafike a tlaciarenským prácam

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2987334  Dátum zverejnenia: 12.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac