Práca u nás

Zanietení spolupracovníci. Vynikajúce odmeňovanie. Prínosné školenia To sú len niektoré z výhod, na ktoré sa môžete tešiť pri budovaní kariéry v Jaguar Land Rover. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli viac.

Prvý britský výrobca automobilov, ktorý postaví závod
na SLOVENSKU

Školenie a rozvoj

Vo Veľkej Británii sme známi vysokou úrovňou školení a rozvoja zamestnancov. Toto zamýšľame zaviesť aj v Jaguar Land Rover Slovakia. Okrem účasti na školeniach vás, budeme povzbudzovať, aby ste rozmýšľali o svojom rozvoji v širšom kontexte. Napríklad budete mať možnosť sa zapojiť do medzinárodných multidisciplinárnych projektových tímov, alebo dosahovať stále vyšší a vyšší stupeň rozvoja vo Vašej profesii.

 

Benefity

Politika odmeňovania v JLR je založené na celkovom ročnom odmeňovaní. Okrem motivujúcej mesačnej mzdy poskytujeme príplatky, trinásty plat a iné benefity. Našu globálnu stratégiu aplikujeme lokálne a našim úsilím je zabezpečiť potreby našich zamestnancov aj spoločnosti.

Všetci zamestnanci sú odmeňovaní podľa dosahovaných výsledkov. Snažíme sa poskytovať flexibilné a konkurencieschopné benefity, ktoré dopĺňajú náš atraktívny balík odmien.

 

Zdieľajte

Report your error

If you notice an issue with the website, fill in the form below and our technical team will be on standby to take a look at it.

Input this code: captcha