• Domov /
 • Pracovné pozície

Pracovné pozície

Neustále tu vznikajú nové pracovné príležitosti na rôznych pozíciách vo všetkých výrobných oblastiach. Ponúkame pracovné príležitosti pre ľudí nielen so skúsenosťami v automobilovom priemysle, ale aj pre neskúsených výrobných pracovníkov, ktorým poskytujeme odborné zaškolenie v modernej tréningovej akadémii. Tu vám naši kvalifikovaní školitelia pomôžu nájsť si svoju kariérnu cestu, objaviť svoje silné stránky a zistiť ktorá oblasť výroby bude najlepšie vyhovovať vašim predpokladom a schopnostiam.

2800 nových pracovných miest do roku

Inžiniering a výroba

Luxusný dizajn a vynikajúce technické prevedenie našich vozidiel sú obdivované na celom svete. Jazda v nich poskytuje neuveriteľný zážitok a byť súčasťou tímu, ktorý tieto automobily vyrába je ešte vzrušujúcejšie.

  • Pri práci s našim tímom projektových inžinierov budete plánovať a zavádzať výrobu ďalšej generácie vozidiel Jaguar a Land Rover a formovať budúcnosť našej organizácie.

   Pracovné príležitosti
  • Tu uplatníte spojenie znaleckých vedomosti v oblasti diagnostiky, inovatívnych riešení problémov a pochopenia celého odvetvia riadenia kvality. Kvalita vo výrobe je hnacou silou, ktorá nám pomáha docieliť naše ambície teraz aj v budúcnosti.

   Pracovné príležitosti
  • Úroveň našich výrobných procesov je nastavená tak vysoko, že je pre iných výrobcov len veľmi ťažko dosiahnuteľná. Vďaka revolučnej technológii a inovatívnemu mysleniu sú naše podmienky vo výrobe jedny z najvyspelejších v priemysle. Keď budete pracovať na oddelení výroby budete mať možnosť zaistiť, aby také aj zostali.

   Pracovné príležitosti
  • Náš logistický tím zaistí, že každá súčiastka je pripravená, každé vozidlo je dodané a každý dodávateľ je pripravený zabezpečiť neustále rastúce nároky v odvetví.

   Pracovné príležitosti
  • V dôsledku otvorenia nášho nového výrobného závodu ako aj našich ambícií expandovať na ďalšie trhy náš nábehový tím pripravuje viac výrobných liniek než kedykoľvek predtým.

   Pracovné príležitosti
  • Špecializované zručnosti a odborné znalosti nám pomáhajú dodať naše výnimočné vozidlá rok čo rok. Naše prelomové technológie a inovatívne postupy sú hnacou silou nášho úspechu po celom svete. Slúžia na udržanie tempa s rýchlym rastom požiadaviek zákazníkov. Tím kvalifikovaných robotníkov zabezpečuje že naše vozidlá sa vyrábajú podľa najprísnejších noriem a štandardov.

   Pracovné príležitosti
  • Ak sa k nám pridáte ako operátor výroby, sa budete priamo podielať na výrobe vozidiel. Vašou snahou, úsilím a pozornosťou k detailom dopmôžete vyrobiť a dodať luxusné vozidlá svetovej triedy.

   Pracovné príležitosti

Podporné oddelenia

Od oddelenia správy budov po nákup. Od personálneho oddelenia po IT. Od finančného oddelenia po marketing a predaj. Každá úloha v podporných oblastiach nášho podnikania poskytuje unikátne možnosti ovplyniť automobilový svet.

  • Náš tím pre ochranu majektu sa stará o bezpečné prostredie pre našich zamestnancov, dodávateľov a návštevníkov. Chráni nielen majetok spoločnosti ale aj nehnuteľnosti, dôverné informácie, výrobky a dobré meno spoločnosti. Podporuje proaktívny prístup k ochrane biznisu a majetku spoločnosti.

   Pracovné príležitosti
  • V našej spoločnosti sú financie v centre pozornosti a ovplyvňujú všetky naše aktivity. Finančný tím zodpovedá za kontroling, reporting a celkové príjmy a výdavky vo všetkých oblastiach podnikania. Rozhodnutia, ktoré spravíte ako súčasť finančného tímu ovplyvnia nielen naše činnosti ale v konečnom dôsledku budú mať dopad na biznis.

   Pracovné príležitosti
  • Prioritou v našej spoločnosti je zodpovednosť a preto nič nie je pre nás dôležitejšie ako bezpečnosť a pohodlie našich zamestnancov. Náš tím bezpečnostných technikov má dôležitú úlohu zaistiť že naše vysoké štandardy bezpečnosti umožňujú vytvárať dokonalosť bez spôsobenia škôd a zranení.

   Pracovné príležitosti
  • Práca na HR oddelení v Jaguar Land Rover znamená, že budete zamestnávať a školiť výnimočných ľudí, ktorí nám pomôžu rozvíjať našu spoločnosť. Budete sa podielať na vytváraní vzťahov medzi zamestnancami a zamestnávateľom. Podporovanie motivácie a angažovanosti našich zamestnancov je kľúčová misia HR oddelenia.

   Pracovné príležitosti
  • Naša inovatívna technológia je to, čo nás odlišuje od ostatných. Bez oddelenia IT sa naše podnikanie nemôže vyvíjať a preto pracovať v našom IT tíme znamená, že budete mať skutočný vplyv na každú stránku nášho pôsobenia.

   Pracovné príležitosti
  • Naše vozidlá neustále posúvajú hranice toho, čo sa považovalo v automobilovom odvetví za nemožné. Je to zásluhou našich nákupcov, ktorí venujú pozornosť detailom, a uplatňujú svoje schopnosti a skúsenosti tak, aby nám pomohli dodať naše preslávené vozidlá vybavené prelomovou technológiou.

   Pracovné príležitosti
  • Ak sa pridáte k nášmu administratívnemu oddeleniu, budete mať dôležitú úlohu pri poskytovaní podpory a pomoci manažmentu, aby sme vytvorili špičkový zážitok pre našich zákaznikov a zároveň tak prispeli ku globálnemu úspechu našej spoločnosti.

   Pracovné príležitosti
  • Právne oddelenie hrá podstatnú úlohu v našom rozvoji. Ich zodpovednosťou je zaistiť, aby sme sa riadili platnou legislatívou hľadajúc možnosti robiť veci lepšie.

   Pracovné príležitosti
  • Pri práci v marketingovom tíme budete v prvej línii pri plánovaní globálnej expananzie na nové trhy. Zaistíte, že po celom svete naše vozidlá opustia výrobné linky hladko do rúk zákazníkov, ktorí ich očakávajú.

   Pracovné príležitosti
  • Misiou PR tímu je udržiavať našu vynikajúcu reputáciu a zaistiť atraktívnosť našej spoločnosti na globálnej úrovni. Od uvedenia nových modelov vozidiel na autosalónoch až do rúk zákazníkov je našou prioritou pútavá a zrozumiteľná komunikácia.

   Pracovné príležitosti

Zdieľajte

Report your error

If you notice an issue with the website, fill in the form below and our technical team will be on standby to take a look at it.

Input this code: captcha