O JLR

Inovatívna. Dôveryhodná. Priekopnická. Tieto tri dimenzie vždy vystihovali podstatu spoločnosti Jaguar Land Rover. Sú prevtelené do výkonu, luxusu a dokonalosti všetkých vozidiel. Sú tým, čím každý človek, ktorý pre nás pracuje, žije a dýcha.

Výstavba nášho najnovšieho a technologicky najvyspelejšieho závodu v Nitre bola ukončená koncom roka 2018 . Naše prvé autá opustili výrobné linky koncom septembra 2018.

Naše značky

Boli sme priekopníci automobilového priemyslu viac ako šesťdesiat rokov. Jaguar debutoval v roku 1935. Land Rover vstúpil na scénu so slávou v roku 1948.

Od tej doby až po dnes ponúkame inovatívne technológie, ktoré sú na čele vo všetkých oblastiach vývoja vozidiel. Naše revolučné technológie, výkon a umenie neustále posúvajú hranice možností v automobilovom priemysle. Naše úsilie viedlo k tomu, že na cestách jazdí niekoľko najslávnejších kultových automobilových značiek.

1922

Jaguar Cars Founded

Jaguar Cars Limited is founded as the Swallow Sidecar Company.

1935

Company takes on the name Jaguar

The Jaguar name first appears on 2.5 litre saloon and the company takes on the name.

1948

Land Rover rolls out first vehicle in Solihull

Land Rover, a British all-terrain vehicle manufacturer, rolls out its first vehicle in Solihull.

1961

The Jaguar E-type

Arguably the most famous sports
car of all time, the Jaguar E-type,
hits the road.

1970

Range Rover launch

Land Rover launches the
Range Rover.

1997

The Freelander is born

The Freelander is born.

2000

The formation of Jaguar Land Rover

Ford buys Land Rover, leading to the formation of Jaguar Land Rover.

2008

Tata buys Jaguar Land Rover for

TATA buys Jaguar Land Rover
for £1.5bn

2010

Entry into two Graduate Recruitment rankings

Entry into two Graduate Recruitment rankings – Times Top 100 Graduate Employers (No. 87) and Guardian
300 (No. 75)

2011

Range Rover Evoque is launched

The Range Rover Evoque is launched, changing the way the world thinks about 4x4s.

2013

The F-type rolls off the production line

The F-Type rolls off the
production line.

2013

Continued progress in the Graduate Recruitment rankings

Continued progress up the Graduate Recruitment rankings – Times Top 100 (No. 21) and Guardian 300 (No. 20)

2015

Jaguar Land Rover potvrdil výstavbu výrobného závodu svetovej kvality na Slovensku

Prichádzame na Slovensko, budujeme nový závod v Nitre s najnovším technologickým vybavením. Do roku 2020 vytvoríme 2800 pracovných miest a staneme sa tak jednou z najinšpirujúcejších a najinovatívnejších automobiliek v regióne.

2016

Začína sa výstavba nového závodu Jaguar Land Rover na Slovensku

Na Slovensku sa už začala výstavba nového závodu spoločnosti Jaguar Land Rover. Závod v hodnote miliardy britských libier bude mať ročnú výrobnú kapacitu 150 000 vozidiel. Koncom roka 2018 očakávame prvé autá ktoré opustia výrobné linky.

1922
1935
1948
1961
1970
1997
2000
2008
2010
2011
2013
2015
2016

Takto to robíme v Jaguar Land Rover!

Jaguar aj Land Rover predstavujú kultové značky - s charakteristickými črtami obdivovanými a žiadanými po celom svete. Spolu tvoria jednu obdivuhodnú korporáciu, ktorú sa oplatí zažiť, a s ktorou sa oplatí rásť. Máme svoj unikátny spôsob prístupu k práci a robeniu vecí. Takto to robíme v Jaguar Land Rover! Týmto všetci žijeme a dýchame každý deň.

Naše hodnoty

Náš prístup je založený na hodnotách ktoré nám pomáhajú úspešne vyvíjať a vyrábať luxusné vozidlá trvalo udržateľným spôsobom. Naše hodnoty sú integrita, pozrozumenie a snaha dosiahnuť dokonalosť vo všetkom čo robíme.

Naša misia

Našim zámerom je dodať viac obdivuhodných áut, rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Zároveň chceme byť lídrom v oblasti ochrany životného prostredia. V neposlednom rade si chceme byť istí, že naši zákazníci sú vždy na prvom mieste. Toto sú tri veľké ambície, ktoré všetci zdieľame a spolu tvoria našu misiu.

Naši ľudia

Našu spoločnosť robia skutočne výnimočnou práve naši zamestnanci. Budete obklopený ľuďmi, ktorí sú zanietení a plní elánu, ktorým skutočne záleží na práci ktorú robia, a na produktoch ktoré vytvárajú. Pri našom globálnom rozširovaní je to práve táto kultúra, ktorá nás stavia do pozície najzaujímavejšieho zamestnávateľa.

Zdieľajte

Report your error

If you notice an issue with the website, fill in the form below and our technical team will be on standby to take a look at it.

Input this code: captcha