Reagujte bez životopisu

Upratovač/ka

Verve Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
OC MAX, Chrenovská, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie čistoty a poriadku.

Hľadáme do zabehnutého teamu zodpovednú osobu na upratovanie interiéru objektu: OC MAX Nitra
Miesto: Nitra

Denná prevádzka 4 h.
Pracovná doba: Pondelok až Nedeľa_10:00 - 14:00 h.

Mzda: 4 €/hod. v čistom

Nástup od 17.06.2024, alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 300 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.

Kontakt

ID: 4818118  Dátum zverejnenia: 12.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.