Senior C# Developer

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
3 500 EUR/mesiacOd 3500 - skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s web technológiami, C#, SQL, Dependency Injection, .NET Framework? A uvažujete o zmene?

Staňte sa novým členom v medzinárodnej spoločnosti na Slovensku.

Ide o prácu s veľkým množstvom údajov, vykonávaním výpočtov a vytváraním oceneného používateľského rozhrania.

Ochota vykonávať aj jednoduchšie úlohy vo Frontend (Fullstack Developer s odbornými znalosťami Backend)

​Popri práci Vás čaká skvelý tím ľudí, ktorých môžete stretnúť v office v  Košiciach. Ak však preferujete online stretnutia / full Home Office, úplne tomu rozumieme a spoločnosť Vám to vie poskytnúť.

Ak to pre Vás znie zaujímavo, potom neváhajte a zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku!

⦁ možný Home Office

⦁ Flexibilná pracovná doba

⦁ Obedové poukážky v hodnote 5,50 eur/pracovný deň so 100% krytím zamestnávateľa

⦁ 3 dni dovolenky navyše

⦁ YDD (Your Development Day) – 1 deň v mesiaci, počas ktorého môžete pre svoje vzdelanie a rast robiť, čo chcete – v ten deň nemusíte robiť žiadnu úlohu!

⦁ Profesionálne vzdelávanie

⦁ Pravidelné spoločenské akcie, párty, rôzne posedenia, herné večery, turnaje

⦁ Pravidelná úprava platu

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces prebieha online formou.
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v ANGLICKOM jazyku. Spoločnosť Talent Solutions bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosť s web technológiami - (Web APIs / Rest API) a .NET Framework (.NET6 a plus) - podmienkou

• Skúsenosť s C#, SQL a Dependency Injection​

• Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
​• Chuť pracovať
​• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
​• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť​

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809258  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac