Senior obchodný zástupca Horeca – (Food Division) sales

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverených zákazníkov v rámci segmentu HORECA na Slovensku
- aktívna komunikácia a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi a partnermi
- vyhľadávanie potenciálnych nových zákazníkov a možností rozšírenia obchodných aktivít,
- zodpovednosť za plnenie stanovených plánov predaja
- spolupráca pri plánovaní a realizácii marketingových aktivít
- spolupráca pri uzatváraní zmlúv so zákazníkmi
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie prípadných reklamácií.
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
- administratívne práce súvisiace s pozíciou obchodného zástupcu ( pohľadávky/reklamácie)
- príprava pravidelných a ad-choc reportov predaja vedeniu spoločnosti

- zaujímavá práca pre stabilnú spoločnosť
- možnosť kariérneho a odborného rastu
- zľavy a špeciálne akcie na firemné produkty
- vianočný benefit
- referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
- teambuilding
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Ospravedlňujeme sa, ale z kapacitných dôvodov môžeme/budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, retail, HORECA, FMCG

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- výborné prezentačné, vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- skúsenosť v segmente FMCG
- pro- zákaznícky prístup

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4788918  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac