Logo KORP spol. s r.o.

Vedúci dielenskej výroby

KORP spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 900 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy bude určená na základe skúseností a praxe uchádzača. Mzda je rozdelená na základnú mzdu a nárokovateľné príplatky za dosahované výsledky. Príplatky a bonusy nad rámec dohodnutej mzdy sú osobitne dohodnuté za dosiahnuté a ukončené pracovné celky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie chodu výroby a skladu pri výrobe a spracovaní hliníkových a drevených konštrukcii a iných moderných materiálov pre stavebníctvo. Kontrola kvality dielenských výrobkov, technická príprava výroby a výrobných operácii. Plánovanie a logistika materiálov a výrobkov, nákupy spotrebného materiálu, zabezpečovanie servisu a správa technických prostriedkov, zabezpečovanie údržby a revízii, vedenie príslušnej dokumentácie, súčinnosť s aktivitami na iných úsekoch spoločnosti, zabezpečovanie budovania vhodných priestorových a technnických podmienok pre skladovanie a výrobu podľa interného plánu spločnosti,

spravodlivé odmeňovanie, bonusy za dosahované výsledky, príspevok na ubytovanie pre dochádzajúcich pracovníkov,

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov a to v lehote do 1 týždňa od zaslania životopisu emailom. Uchádzač spĺňajúci krirétiá bude pozvaný na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie, ideálne zameranie na zámočnícku výrobu alebo odbor strojárenstva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Kontrola kvality - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Čítanie výkresov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci výroby, Majster výroby, Vedúci Skladu

Počet rokov praxe

2

vyžadujeme spoľahlivosť, zodpovedný a disciplinovaný prístup k riešeniu pracovných úloh, schopnosť organizovať a plánovať pracovné aktivity, potrebná je technická zručnosť a porozumenie technologickým aspektom výroby, znalosti o materiáloch, znalosť remeselného náradia, schopnosť práce v tíme. VP skupiny C je výhodou.

KORP spol. s r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 18 rokov. Do roku 2023 sme zrealizovali už stovky zákaziek v oblasti výroby a montáže odvetraných fasád, drevených konštrukcii, drobných stavieb, dizajnových obkladov, bezrámových zasklení a požiarnych uzáverov. Zameriavame sa na riešenia na kľúč pri využívaní nových moderných materiálov a technologických postupov. Máme ambíciu zlepšovať sa a stať sa značkou na trhu v oblastiach v ktorých pôsobíme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Boris Žitný
Tel.: +421948872358
E-mail: poslať životopis
ID: 4781333  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac