Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Manažér zmeny / Shift Leader / logistika (#p257)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 850 - 2 100 EUR/mesiac(zákl. mzda 1 850 €; doch. bonus 100 €; výkon 210 €; zákonné príplatky)
konzultant
Miroslav Jankovič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Tvoja práca bude zahŕňať?
  • Monitorovanie a zabezpečenie plynulého chodu pridelenej zmeny a vedúce tímu k dosahovaniu stanovených denných cieľov.
  • Účasť na pravidelných stretnutiach a prezentácia vlastných výsledkov.
  • Riešenie operatívnych úloh a adhoc situácií, ktoré sa objavia.
  • Pravidelné vyhodnocovanie výkonu tímu a poskytovanie spätnej väzby.
  • Spolupráca pri plánovaní zmien a počtu pridelených zamestnancov.
  • Zodpovednosť za správnu prípravu denných, týždenných a mesačných reportov
  • Spolu-definovanie pracovných postupov a ich neustále vylepšovanie.
  • Kontrola dodržiavania noriem a štandardov v procesoch.
  • Aktívne zapojenie sa do prebiehajúcich projektov a ich realizácia v praxi.

Dvojzmenná prevádzka (ranná 5:45 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:15)

Ponúkame nasledovné benefity:
  • Základná mzda 1 850 €/mesiac. (v prípade skúseného Shift leader sa výška základnej mzdy posudzuje až do úrovne 2 000 €).
  • Výkonnostný bonus 210 € (v závislostí od splnených KPI)
  • Dochádzkový bonus 100 € (Maximálne 3 dni neprítomnosť)
  • rôzne iné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho medzinárodného klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii.
  • Znalosť práce z PC na pokročilej úrovni.
  • Schopnosť efektívne riadiť, komunikovať a organizovať prácu tímu.
  • Zdieľanie informácií a zameranie sa na dosahovanie výsledkov.
  • Schopnosť analyzovať situácie, pracovať samostatne, byť flexibilný a rýchlo reagovať na nové situácie.
  • Schopnosť motivovať a viesť kolektív k dosahovaniu cieľov.
  • Vedieť sa adaptovať na zmeny a hľadať inovatívne riešenia problémov.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4776896  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac