Mzdový účtovník pre úspešnú výrobnú spoločnosť

PERSONALITY, s.r.o.

Nitriansky kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 900 EUR/mesiac+ ročný bonus. Posúdime spoločne podľa Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného Klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou pôsobiacu v segmente Automotive, obsadzujeme pozíciu Mzdový účtovník. Na tejto pozícii budete zodpovedať za vedenie mzdovej agendy výrobnej spoločnosti. Hlavnou víziou nášho Klienta je byť aj naďalej rešpektovaným hráčom na medzinárodnom trhu a dodávateľom vysokokvalitných a inovatívnych riešení.

Miesto výkonu práce sa nachádza v okrese Topoľčany, s možnosťou hybridnej spolupráce. (kombinácia office/home office)

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
• Komplexné vedenie mzdovej agendy spoločnosti väčšej výrobnej spoločnosti
• Zaistenie správneho vedenia účtovníctva po metodickej a zákonnej stránke
• Príprava výkazov pre daňový a štatistický úrad, zdravotné poisťovne, dôchodkové spoločnosti
• Realizácia mzdových odhadov, zúčtovanie miezd, odsúhlasenie mzdových výkazov a tlač výplatných pások
• Ročné zúčtovanie dane z príjmov FO zo závislej činnosti zamestnancov
• Správne zdanenie príjmov a vystavovanie potrebných potvrdení zamestnancom
• Zúčtovanie mzdových a sociálnych nákladov do účtovníctva a hlavnej knihy externej spoločnosti
• Komunikácia s daňovým úradom, audítormi a inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia

• Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej značky s dlhoročnou tradíciou
• Motivujúce finančné ohodnotenie, vrátane zaujímavých bonusov
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť home office
• Priestor pre sebarealizáciu a ďalší kariérny rast
• Finančné príspevky pri významných udalostiach
• Podpora v ďalšom vzdelávaní a napredovaní (rôzne odborné a jazykové školenia)
• Plná podpora zo strany spoločnosti pri onboardingu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším Klientom je silná, medzinárodne pôsobiaca automotive výrobná spoločnosť s bohatou históriou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

• Min. 3 ročná skúsenosť na pozícii Mzdového účtovníka, preferovane z výrobného prostredia
• Základná znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka
• Výborná znalosť slovenskej mzdovej legislatívy
• Znalosť softvéru SAP výhodou, nie podmienkou (Klient je pripravený SAP doškoliť)
• Diskrétnosť, time management, vedieť si určiť priority a dodržiavať termíny
• Analytické myslenie, samostatnosť, praktickosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail
• Výborné organizačné schopnosti

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Lendel
E-mail: poslať životopis
ID: 4108337  Dátum zverejnenia: 30.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac